hakan çalhanoğlu

1 /
bir röportajda Zlatan ibrahimovic'in milan'ın şampiyonluk kutlamalarında, “Hakan Çalhanoğlu’na mesaj gönderelim. Duymuyorum! Haydi Hakan Çalhanoğlu için mesaj gönderelim…” demesi kendisine hatırlatılmış.

“Adam 40 yaşında, ben 40 yaşında olsam bunu yapmam. 18 yaşında değilsin ki. İlgi çekmeyi seviyor, şu an bunlarla yaşıyor zaten. Hiç katkısı yoktu bu sene, hiç oynamadı. Ama taraftarın ilgisini çekmek için her şeyi yapıyor. Benim hiç umrumda değil, hiç takmıyorum böyle şeyleri. Milan'da oynarken beni sürekli arayan, yemeğe çıkmak isteyen, birlikte motorsiklet kullanan kişinin bunu yapması doğru değil. Ben ona saygı duydum, o da bana karşı öyleydi. Kitabında da beni yazmış. Yazması gerekiyordu, yoksa kitabı boş olurdu. Ona cevap vermem, en iyisi cevap vermemektir.” demiş hakan da. bence bunu demesine bile gerek yoktu.

git
sen milan'da, inter'de oynayacaksın , sonra milli takıma gelip bi penaltı olsa da gol atsam , bi serbest atış olsa da asist yapsam diye dolanacaksın ortalarda.

şu maçlarda her maç 3-4 gol/asit yapmayan/yapamayan hakanı sallayacaksın yerine başkasına bakacaksın kardeşim.
Milan forması giyerken, Inter 11 yıl aradan sonra İtalya Serie A'da şampiyon olmuştu. Bu sezon İnter’e gitti. Milan 11 sene sonra şampiyonluk yaşadı. Böyle de garip bir istatistiklik kasan Çar.
Az önce milan’a karşı penaltıdan golünü attı. Penaltı öncesinde Baskı yapıp topu kazanan da yine kendisi idi. Bu adam milli takıma geldiğinde kripton gezegenine düşmüş clark kent gibi oluyor. İlginç.
milli takımın faydalanamadığı yetenekli futbolcu.

tamam adama kızıyoruz falan ama milli takım ne oynuyor? organize atak yok, burak kazmsına mahkum oynuyoruz. defans da kimin ne halt ettiği belli değil. sorun hakan'da değil, milli takıma yıllardır oyun planı ve karakteri kazandıramayan teknik direktörlerde..
İtalya şampiyonu inter'e transfer olmuş kardeşimiz. Vallaha helal olsun. Leverkusen'de oynuyor. Milan'da oynuyor ama ne hikmetse milli takımda oynayamıyor? Sorun bizde sanırsam.