hakan fidan

1 /
Sesinden çok Avrupa , Amerika, İsrail karşısındaki duruşunu merak ettiğim eski istihbarat başkanı. Adam yürüyen tank. Nasıl göz dağı verecek, nasıl laf sokacak acaba. Mevkidaşları onun karşısında nasıl tavır alacak, bilhassa medya karşısında.
Yeni kabinede her kesim tarafından tek merak edilen isim. Adamın sesinin tonunu bile bilmiyoruz. Şimdiye kadar çok başarılı bir profil çizdi. Ama tabi taş yerinde ağırdır derler. Artık hep gözününde olacak, fırıldak gazetecilerin sorularını yanıtlayacak ve hep eleştirilere açık olacak. Umarız başarılı olur çünkü o başarılı olursa biz de başarılı oluruz.
Az çekmedi hakan fidan..
Twitterdan doğruluğu kesin olmayan haber başlıklarından devsirilmis içeriğine net olarak hakim olamadığımız bilgileri (dezenfarmasyon gibi) gerçekmiş gibi kabulleniş ne olacak mesela..
Kötülüğünü ve basarisizligini önceden satın aldığın seyin beklentisi de böyle oluyor demek ki..
Biraz kendinizi de sorgulayın bence..
Eleştirdiğiniz kurum ve yöneticisi alalade kurum değil onu yöneten de toplum önünde yapmaz icraatlarını zaten..
Şeffaflık ilkesi mitte ve dünyanın bütün istihbari kurumlarinda olmaz zaten hunu biliyor olmanız lazım. bu olsa gayet komik olurdu..
Cevabını asla ogrenemeyeceginiz sorular sorarak kendinizi haklı gibi görebilirsiniz. Ama gerçek boyle olmayabilir..

Edit: ışık hızında eksiyi bir feto bir kck bir pkk bir dhkpc üyesi verebilirdi ancak..
Ben gayet objektif bir entry girdim. İddianı güçlendirecek varsayım entryleri girmediğim için mi böyle yapıyorsunuz. Hakan fidan iyi demedim hakan fidan güzel icraatlar yaptı demedim senin gibi tersinden öznel yargılı bir entry girmedim mesela. Neresi rahatsız etti seni.