halı silkeleme yüzünden adam bıçaklamak

1 /
valla hayatta yapmam demeyeceğim bir şey.. ben daha çok apartmanı yakayım düşüncesindeyim çünkü sinir krizi geçirmeme az kaldı.. sadece halı olsa yolluk,paspas,toz bezi... pencereyi açamıyor balkona oturamıyoruz artık... en iyisi son kat azizim.. yoksa o apartmanda kavga çıkmaması imkansız..
Tahminim kavga şöyle çıkmıştır:

- halimenin kocası halıları silkeliyo!!
+ ?!
- ne kocalar var!!
+ ?!
- 20 senedir bir kere silkeledin mi??
+ #@+x?%!

Balkon sahnesi:
+ İn ulan aşşaa!!
- oo Hayri abi naber?
+ İn lan!
- hayırdır abi noldu?
+ Utanmıyon mu ulan aile huzurumu bozmaya!!
- abi??
+ İn ulan doğrayacam seni, yetti artık, çamaşır asmandan, halı silkmenden! İn ulan!
şiddetin ülkede geçer normlardan biri olmasının sonuçlarından, türkiye normallerinden bir normal. elbette kimsenin tepesinden aşağı halı silkelememeliyiz. ama halı silkeliyor diye birini bıçaklamak da... ne bileyim... kaldı ki, o ya da bu şekilde, aynı binada yaşıyorsunuz. bundan sonrası nasıl olacak?

bu arada, lokasyon esenyurt değil; bağcılar.

Bağcılar'da, iki komşu arasında çıkan 'halı silkeleme kavgası'nda bıçaklar çekildi. Kavgada 3 kişi bıçaklanarak yaralandı, kaçan 3 şüpheli ise aranıyor.

İddialara göre, bir binada altlı üstlü oturan komşular arasında halı silkeleme meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Y.Ç., Ö.Ç ve U.Ç. bıçakla yaralanırken, şüpheli H.A., H.A. ve Y.A. olay yerinden hızla kaçtı.

git