halis

1 /
Bütün büyüyü bozdun ama oldu mu şimdi.
#7001642. Telif hakkı istemezsin umarım. Aslında sözlükte açılan her başlığa, her tanıma bakıyorum ama ne yalan söyleyeyim sanırım 12 yazarı keyifle takip ediyorum. Anlaşıldığı üzere bir tanesi de sensin a dost. Neyse geyiği geçelim okuyucu tanım bekler...
içim daraldıkça profiline girip yeniden eskiye doğru tanımlarına baktığım yazar. o eski tanımları öyle görüp görüp de artılıyorum. çokça sevdiğimi de söylemek isterim.
#7000959 ilgili tanımı sebebiyle ikinci bir emre kadar kara listeye aldığım yazar. vay be diyorum başka bir şey demiyorum vay be vayyyy.
Murat Kekilli Vay be
)
Edit: #7002975 ilgili tanımı dolayısıyla kara listeden acilen çıkarılmasına karar verilmiştir. bu seferlik affediyorum bir daha görürsem topunu keserim*
aşırı aktif bir mod.

geldiği gibi ışığını görüp mod yapanları etkisi altına almasından belli zaten aktivitesi. oyluyor, oylanıyor, anlatıyor, dinliyor. biraz sakin takılması, yatak istirahati ve kendine nazar değdirmeden bu süreci atlatıp sahalara öyle dönmesini öneriyorum kendisine, pek dinleyecek gibi değil, hayırlısı..