halis

1 /
şahsına münhasır, içiyle dışıyla çok güzel bir insandır. bankadan kredi çekecek olsa kefil olunabilir.
hep heyecanlıdır hayata karşı. ilk kez tanıştığımızda enerjisi ile farklı birisi olduğunu anlamıştım.
tembel bir teneke bile olsanız, enerjisi ile sizi bir etkinliğe de sürükleyebilir.
#7032797
kısa sürede yoğun ilgi gören anket neticesinde ayın dj'i seçilen sayın yazar.

nedenine gelecek olursam da, ya sözlük bugün boş yapma günüm olsun hem siz bu walter'ı da tanımış olun, ayın diceyi yayınına katıldığım diceydir diyerek bu meseleye nokta koymak istiyorum.*

ilk yayının bir bölümüne katılma şansım olmuştu, sahi cızırtı işi ne oldu düzeldi mi acaba ? Gerçi düzelmese de hoş olur, hem bir nostalji havası katıyor hem de dağılan ilgileri toparlamak adına güzel bir şey. Şimdi düşününce daha bir mantıklı geldi, yoksa bilinçli olarak mı yapılıyordu?*
Çok kibar bir insan gibi geliyor bana. Artıları için burdan teşekkür etmek istedim. Okuyan ve önemseyen biri. Ne güzel ben de okumayı çok severim elimden geldiğince oy da vermeye çalışıyorum. Bu konuda halis’i örnek alıyorum diyebilirim.

Sözlüğün emojisi olsaydı birkaç renk kalp koyardım.
günlerdir sistemin kabul etmediği tanımımı kabul ettirmek için emeğini ve zamanını veren moderatör. ''görevim'' falan dedi ama görevi katı bir şekilde yerine getirmek var, bir de sevgili halis gibi sıcakkanlı, kibar ve ilgili bir şekilde yerine getirmek var. halis kesinlikle ikincisini gerçekleştirip kalbime dokundu.

var olsun, kendisine teşekkürlerimi buradan da iletmek istedim.
bu sözlüğü şahsı sayesinde tanımış bulunuyorum. kalıcı olarak buralarda olur muyum bilemiyorum. bir adet nick6 bırakıyorum. alamanya'ya selamlar olsun, gelirken çikolata bekleriz.