hanefi avcı

1 /
içişleri bakanlığına yeniden yargılanma ve itibarını geri kazanma başvurusunda bulunmuştur.

dilekçede, şu değerlendirmelerde bulunuldu:

"son günlerde basın ve medyada yer alan haberler ve hükümete yönelik hukuka aykırı eylemler ve işlemler sonrasında yürütülen belgelendirmelerle oluşan yönetime yönelik kaos dikkate alındığında yapılan operasyonların hükümete yönelik gibi gözükmekle birlikte onun ötesinde devlet sistemini ele geçirme faaliyeti olduğu ve bunun illegal bir yapılanma içerisinde yürütüldüğü bizzat türkiye cumhuriyeti başbakanı recep tayyip erdoğan tarafından açıklanmıştır. sayın başbakan, bu operasyon süreci ile ilgili olarak devlet içerisinde devlet olma gayreti içerisinde olan bir örgütün varlığını artık bildiğini ve bunu ortaya çıkaracağını tüm ülkeye ilan etmiştir."

hükümetin dershanelere yönelik tasarrufundan vazgeçmesi için "her türlü tehdit ve şantaja maruz kaldığı" ifade edilen dilekçede, başbakan erdoğan'ın, "seçilmiş meşru hükümete kimsenin diz çöktüremeyeceğini" açıklaması sonrasında "örgütün, tehdit ve şantajla başbakana geri adım attıramayacağını anlayınca düğmeye bastığı" kaydedildi.

"örgütün, hükümeti kamuoyu önünde aşağılamak, siyaseti yeniden dizayn etmek ve en önemlisi kendi boyunduruğu altına almaya başladığı ve her konuda anlaştığı siyasi bir partiyi seçimler öncesi ön plana çıkarıp yerel seçimlere yön vermeye çalıştığı" öne sürülen dilekçede, "istanbul cumhuriyet başsavcıvekilliğinin operasyonunun, büyük bir gizlilikle örgüte mensup emniyet mensupları ve yargıdaki uzantılarınca yürütüldüğü" ifade edildi.

"operasyonda soruşturmanın gizliliği çerçevesinde hareket edilmesi gerekirken, dosya kapsamında yer alan bilgi, belge ve fotoğrafların basına sızdırıldığına" işaret edilen dilekçede, "soruşturmayla ilişkilendirilen hükümetin 4 eski bakanının kamuoyu vicdanında mahkum edilmesinin amaçlandığı" belirtildi.
cemaatin, paralel devletin emniyet ayağını yazdığı kitapta deşifre etmesi sonucu delil üretilerek ceza evine koyduğu eski emniyet istihbaratçısı.

masum bir insana bu cürmü işleyen cemaatin din, iman, adalet, hizmet sözleri, iç dünyalarında ve amellerinde karşılığı olmayan içi boşaltılmış kavramlardır. allah bunun hesabını sorar.
gülenin cia uyarısı ile ilgili ses kaydını avukatı aracılığı ile yayınlattığı iddia edilen şahıs. ses kaydında devamı da var deniyordu. eğer gerçekten bunun arkasında hanefi avcı var ise cemaati sıkıntılı günler bekliyor diyebiliriz.
cemaatin ülke için tehlikeli olduğunu yıllar öncesinden her şeyi göze alarak defalarca tekrarlayarak söyleyen, yazdığı tek kitapla ödlerini koparttıkları yüzünden hapse atılan eski emniyet müdürü. 4 ayda rüzgarı tersine dönenleri, vaktiyle yaptığı uyarılar işine gelmedi diye taşlamak için ellerinden gelenleri ardına koymayanlar hakkındaki görüşlerini fazlasıyla merak ediyorum.
hanefi avci'dan gelsin: "iktidarı, muhalefeti, türk'ü, kürt'ü, dindarı, dinsizi ve vatanını seven herkes başbakan'ın yanında tavır almalı" 4-5 ay evvel.
yargıtay 9. ceza dairesi heyeti tarafından tahliyesine karar verilen ve tahliye olan eski emniyet müdürü.

"bu yapılan adaletsizlik sadece şahsıma değil tüm topluma karşıdır. en son mağduru hükümettir.” açıklaması da yapmıştır.
örgüt kurbanı bir diğer emniyet müdürü eskisi. ergenekon terör örgütünden içeri alınanlara ayrı, bu minval üzere, sıkıntının daha sonra ortaya çıktığı kişilere farklı durumda yaklaşan insanımızın, yeniden suçluyu akapeye yüklediği kişilerin başında geliyor hanefi avcı. devleti bile gizli gizli dinleyip casusluk suçuyla vatanına ihanet eden adamların kalbini bilmesi biraz zor gibi. hanefi avcı bu hainlarin kurbanı olmuştur. tıpkı bu şekilde içeride yatan diğerleri gibi.
akp-cemaat işbirliği ile içeri tıkılan eski emniyet müdürü.

unutmayın, güya cemaat 11 yıl akp yi kandırmış... bizi böyle kandırmaya çalışıyorlar. cemaat tarafından 11 yıl kandırıldığınızı düşünüyorsanız ve bunu utanmadan söylüyorsanız o makamlara layık değilsinizdir. o makamlar bu kadar ahmaklığı kaldırmaz.