hanefi avcı

1 /
Hakkında soruşturma açılan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi eski başkanı ve emekli emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın rütbeleri geri alındı.

Katıldığı bir TV programında, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’la ilgili Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi kararına uyulması gerektiğini söyleyen Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi eski başkanı Hanefi Avcı’ya soruşturma açılmıştı.

Avcı’nın 375 sayılı KHK’ya eklenen geçici 35. madde doğrultusunda
rütbelerinin geri alınmasına karar verildi. Kararın eski polis şefine tebliğ edilmesi ile emekli polis kimliği ve silahı da geri alınacak.


git
ypg'nin türkiye'ye karşı değil, deaş'a karşı desteklendiğini söyleyen eski emniyet müdürü. amerikalılar da aynı şeyi söylüyor hatta ypg'yi korumak için radar ve hava savunma sistemleri kuruyorlar. kimden mi koruyacaklar, beyefendiye göre türkiye'den değil! işte bunun gibi insanlar devletin önemli kurumlarında yıllarca görev yaptılar.
karşısındaki koftiden teorisyenleri gerçekleri yüzlerine vurmak suretiyle çat çat tokatlamakta olan eski emniyet istihbaratçı. bir de dinledikçe tripten triplere girmiyorlar mı? gafayı yiyecen. evet ulan, 11 Eylül'den Amerika'nın haberi yoktu. el kaide tek başına yaptı. bu kadar basit!

Süslü püslü komplo teorileri anlatarak milleti kandırmayın!!!
cuma günü yeni kitabı erken uyarı - devlet bilgisi kitabı çıkan eski polis.

önceki kitabını okumuş biri olarak kitaptan çok bi beklentim yok ama kitabın toplatılarak provokasyon yapılacağı söyleniyor.

perinçek in yargıdaki adamları eliyle bu provokasyonu yapacağı iddia ediliyor.

bu nasıl ülke lan herkes bi paralel devlet kurmuş.
latif erdoğan ın atanmisi. bu kadar.
ızlemeye değecek biri değil.
hapse atıldığı dönemlerden itibaren sanki eski alışkanlıklarına dönme emareleri hissediyorum bu arkadasta.
icinden geçtiğimiz bu dönemde kafa bulandirmaya çalışır gibi hali.
fetö darbe girişiminin ardın alel-acele arkasında abd yok fetö var demesi dikkatlerden kaçmadı, sürekli abd'yi aklama çabası da hayli düşündürücü.

elbette darbe girişiminde fetö arayüz olarak kullanıldı, bunu sağır sultan dahi biliyor. iyi de bilinenin dışında ne söylüyor? bir kısmına göre söylemiyor, iz örtüyor. abd'yi aklamaya çalışıyorsan daha net fotoğraf ortaya koymalısın. mesela abd diyorsunuz ama destek verenler abd içindeki filancı gruplar, yahut aslında şurası dersin. veya batı koalisyonu beraber karar verdi dersin. batı'dan gelen tepkilerden bunu anlıyoruz, darbenin başarısız olmasından hiç memnun olmadılar. ne bileyim ingilizler ön ayak oldu dersin vs. fetö'nun talimat almadan darbe girişiminde bulunabileceğini hanefi avcı'nın aklı alıyor mu?

abd'nin kucağında olan birisinin böyle bir işe kalkışması zor. kullandıkları kriptolu programlar dahi istihbarat işi. herhalde kendileri yazmamıştır bu programları. neyin peşindeyse yanlış bir amacın peşinde, bilgin yoksa yorum yapma bari. göreviniz karartma, örme olmasın..