hanim aga

yilan hikayesi'nde gulsum'e boyle derlerdi.
yoksa?
devamını gör...
dizinin finalinde paralarla kaçarken kürşat tarafından vurulmuştu. ölmeden önce de kürşat'a son kazığı atıp paraları uçurumdan savurmuştu.

neyse efendim hoş gelmiş, daim olsun.
devamını gör...
hoş gelmişsen ağam, marabaların yolunu bekliyirdi.
devamını gör...
kendisini severek okuyor, buralara asıl sen fazlasın bebeğim demek istiyorum. pek sevilesi, hanım mı hanım bir yazar kendisi. yeni gelmiş olabilir ama zırt diye mod olabilecek bir potansiyel var kendisinde. daim olsun da modlarımıza katılsın inşallah.
devamını gör...
insanın aklına gelmeyecek entry leri girerek bilgimize bilgi katıyor. çok başarılı bir yazar.
devamını gör...
an itibariyle feminist olduğunu anladığım yazardır. sözlükte kendisine slave arıyor galiba. yes mistress.
devamını gör...
elinde kırbaç ile dominatrix lik yapıyor sözlükte. hhahhahaahaajajajahsjsygyue
devamını gör...
bir yazar.
terbiyeden, edepten nasibini almamış derken? nasıl oluyor da bir insan edepsizlik, terbiyesizlik gibi ağır ithamlarda maruz kalır?
bu ne iğrenç bir düşüncedir? ben orda hiçkimseyi hedef almamışken, şimdi çirkin iftiraların ve yakıştırmaların hedefi olmak üzücü.
bazen sırf yazmak için yazıyorsunuz.
devamını gör...
(#5932265) iki gün yok kadınlar şöyle , yok erkekler böyle diye atıp tuttuktan, esip gürledikten sonra pambık gibi olan yazar. o da mı kalp taşıyor ne *
devamını gör...
bazı fikirlerine katılmadığım tanımlarına da artı vermekten kendimi alamıyorum.
samimi, gülümseten bir yazı dili var.*
kalemi daim, kılıcı keskin olsun.*)
devamını gör...
kendisinin kurt biniciye evlilik teklifinde bulunmasına inanılmaz bozuldum. yani başka da diyecek sözüm yok!
devamını gör...
medeni cesaretin deli cesaretine dönüştüğü noktada sizi bekleyen abla. pardon yenge.
devamını gör...
çok garip bir kafası var. lakin ki kıyas nedir bilmiyor. bu konuda ders almak yeterli olur mu, onu da ben bilmiyorum.
devamını gör...
yerine yöresine gidip rehberliğinde gezerek dünyaları yemek istediğim canım yazar.

hem kültürel hem entelektüel, hem eksantirik hem de gurmetik* bir gezi olurdu. *
devamını gör...
nickini hanım kız şeklinde değiştirse daha yerinde olacak yazar. aga biraz şey kalıyor.
devamını gör...
#5940502

bir insan ancak bu kadar sığ görüşlü olabilir.
kimsenin imanı beni ilgilendirmez ama benim inandığım dinin peygamberi "şayet ben bir insanın başka bir insana secde etmesini emredecek olsaydım, kadına, kocasına secde etmesini emrederdim." [tirmizî, rada' 10, (1159)]. diyorsa ben kocama ancak itaat ederim. (dinen bir sakınca yoksa) yine benim peygamberim en kıymetlisine, kızına “ey fatıma! sen ali’ye cariye ol ki, o da sana köle olsun” deyip eşine itaat emrederken itaat etmeyip karşısında durmak hangi zihniyet getirisi?
şuan üniversite bitirmek üzere ve hakimlik sınavına hazırlanacak biri olarak söylüyorum eşim müsade etmese çalışmam. bu dünyada belki az gezer, az yerim ama ahirette Allah cc bana sen niye eşine itaat etmedin diye sormaz inşallah. tabi herkesin kendi görüşü ama insanları genele alıp yaftalamaktan, sebebi ne diye bilmeden yorum yapmaktan vazgeçmenizi tavsiye ederim. benim görüşüm bana sizin görüşünüz size!

t: yazar.
devamını gör...
dikkat cekici ve iddialı nick secimi > erkek dusmani tanimlar > bi yazara evlilik teklifi> ve bi normal bi ona buna satasan bi erkegi gomen bi normal seklinde seyreden yazarlık kariyeri.. ilk geldignde feodal yapi bkzi vermistim. simdi ek olarak overrated diyorum.
t: dikkat cekmek icin cabalayan ve bunu basaran yazar.
devamını gör...
göster oğlum amcalara pipini kıvamında travmatik bir arkadaş heralde ilk kez görüyorum. bacım sen küçükken ne yaşadın hayırdır ne bu hınç ve celal.
devamını gör...
Allah aşkına swh'yı yıldız içine al. şöyle * nerede öğrendin sen sözlükçülüğü ? bir de burada pek bir anlam ifade etmiyor o üç harf.

> hanim agamız. beni henüz istemeye gelmedi, beğenmedi galiba. ben oraya içgüveysi gitmek isterken o karadeniz'e evlatlık gitmek istiyormuş. kadere bak. gerçi ben de karadeniz'liyim, tamam sen gel o zaman. *

hem twitter fenomenlğine , hem sözlük fenomenliğine oynamak, bir de instagram facebook falan takılıyorsa ohoo, yol yakınken döneyim ben.
devamını gör...
#5941301

yeni gelmiş yazar. kimdir nedir bilmem ben girmediğim zamanlarda kayıt olmuş galiba ama bu yazısı hiç hoş değil resmen hakaret ediyor mama koyulacakmış önümüze bak bak bak. neyiz biz?? laflara biraz dikkat etsek iyi olacak. madem kadınlara desteksin düzgünce destek çık.

inşallah sahiplenilmezsin.
devamını gör...
kimdir bilmem ama tuttum ben tahrik falan mükemmel (bkz: kibirli)yi hatırlattı bana o da bir gelirdi ortalığı bi coşturur herkesin bam teline basıp giderdi.
devamını gör...
aynı şehirde yaşıyor olsak yanına varır önce kahkahalarla güler akabinde sarılıp ağlardım.

bugün çok duygusalım lan. harbiden niye duygusalım ben de bilmiyorum ama duygulandım enteresan bir şekilde.
devamını gör...
keşke aşağılama eylemini bu kadar sevmese yazarı. zira insanların sahip olmaları gereken özellikler olduğunu düşünüp bu özelliklere sahip olmayanları, sahip olsunlar diye aşağılamak hiçbir işe yaramaz. karşındakini aşağıladıkça durum daha kötüye gider.
devamını gör...
(#5945802) aşırı feminizmin gözyaşları içinde güldürerek okunacak hikayesini anlatan yazarımız.
bir piremses değilsin sanırım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.