hapşırırken hayattan kopmak

1 /
Tam da beni tarif ediyor. Öyle bir hapşururum ki karşı bağlardan işitilir. Babam da az yavaş ,der hep böyle durumlarda. Nasıl yavaş olacaksam.
Bir alemden öbür aleme geçmektir. Bir kere işyerinde hapşurdum. Ofiste kocaman 50 kişi çalışıyoruz yani. Benim hapşuruk resmen yankılandı.Uzaklardan bir ses çok yaşa diye bağırdı. Her hapşurduğumda bu tip tepkilerle karşılaşıyorum. Resmen canım çıkıyor sonra tekrar yerine geliyor gibi. Çeken bilir.
hapşırırken nası gözüküyorum diye düşünen, sesi absorbe etmeye çalışan, "psi" şeklinde hapşıran insan adamı suya götürüp susuz getirir çok net. hapşırırken dağları deviren insan samimidir.
hapşırık herkesin başına gelen doğal bir insanî ihtiyaçtır. bu nedenle toplu taşıma araçlarında hapşırığınız geldiğinde lütfen kendinizi sıkmayınız, ağzınızı burnunuzu kapatmayınız. aksi takdirde o basınç beyninize vurursa beyin felci geçirebilir, ebenizin fotoğrafını tersten görürsünüz. 'sümüğüm fırlar' diye çekiniyorsanız bi selpakla rahatça hapşırabilirsiniz. lütfen bilinçlenin lan artık.

t: bütün organların işlevlerini durdurup tekrar çalışmaya başladığı an sanırsam.