hasan can kaya

2 /
Programına Konuk olarak aldığı kadının babasına küfür etmiş canlı. Üzerine Para verip kendine küfür ve hakaret ettiren tiplerin olduğu bir ülkede kimin nasıl savunacaksın ki?

git
youtube üzerinden yaptığı yayınların hepsini izleyen birisi olarak kendisine ''konuklarının ahlaksız olmasına dikkat edip etmediğini''sormak istediğim ünlümsü insan. ne kadar abuk subuk ilişkiler, durumlar varsa bunun konukları anlatıyorlar normal bir şeymiş gibi. ya senaryo hepsi ya da ahlaksızlık sıradanlaştırılmış zengin bebeleri arasında.
1 erkek 1 kadın adlı -program mı diyeyim dizi mi bilemedim, toplum ahlakını bozan bir yayının senaristliğini yapmış. bunu konuşanlar programını farkettikten sonra öğrendim. bu programdan ondan hallice değil. şahsen izlediğimde irrite oldum o kendini beğene tavırlarından. sınıfta arka sırada oturup hiç bir şeyi beğenmeyip karşısındaki öğretmene vs laf çakan öğrenci tipi. zaten programdaki kıyafet tarzı da öğrenci kravatı tarzı... salaş görüntü meslek lisesi gençliği...muhtemelen mazisinde bu yönde bir acı var. hocalarına bak sen adam olamazsın demiştiniz ama bakın ben adam oldum milyonlar takipçim var... siz ise yerinizde sayıyorsunuz diyor. bilmem. bence araştırılsın.
(bkz: bebiş)

(bkz: ırz düşmanı)

ekşi de hakaret ederek para kazanan insan diye bir başlık açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. yahu bu adamda cem yılmaz reis gibi ülke insanımızın içinden gelip, ülke insanımızın konuşmalarını sahnede konuşan bir insan. bazen yolda yürürken liseli, orta okullu hatta ve hatta ilkokullu öğrencilerin arasından geçmek durumunda kalıyorum. bırak bebişi, ırz düşmanını, adamlar birbirlerine o. çocuğu, ananın..., piç vs. gibi sözlerle hitap ediyorlar. çalıştığım yerde koca koca işçi abilerimiz birbirlerinş parmaklıyorlar, küfürlerin haddi hesabı yok, lakapları piç olanlar var. evet bu tip insanlar gündelik hayatlarında bu tip kelimeleri rahatça konuşuyorlar. gece yengeyle kötü geçti herhalde gibi şakalaşmalar bile yapılabiliyor aralarında. bu adamda bunun ekmeğini banarak yiyor. hazır cem yılmaz emmimiz de ortalardan çekilmişkene. kıyamet boşuna kopmayacak.
Bu aralar herkeste bir şekilde farkındalık oluşturmuş adam. Herkes kendisinden söz ediyor sanki. Konvansiyonel medyada kendine yer bulması zor lakin internet yayıncılığında muhakkak fazlasıyla takip ediliyor.
Biraz edepsiz ama çok komik programlar yapan komedyen. Malzemeyi direkt salondaki seyirciden aldığı için çok doğal gelişiyor. Bayağı eğlenceli.
youtube reklamlarında denk gelen konuşanlar programıyla keşfettim kendisini. bir erkek bir kadın ve çok güzel hareketler bunlar gibi yapımlarda senaryo yazarlığı yapmış. güzel bir tarzı olan komedyen. programın konseptini de güzel oturturmuş. az biraz itlik az biraz goy goy bolca hazır cevabın olduğu programları oldukça eğlenceli. Şuan için 12 bölümü var kanalında. canı sıkılanlar açıp izleyebilir.