hatayspor

1 /
Besiktas hatayspor maçını irdeleyen takim fenerbahceydi gecen haftaya kadar. Şaibe olduğunu stoperlerinin ve kalecilerini mercek altına almışlardı. Heyhat diyorum. O maçta ligin averaja kalacagi filan ihtimal disiydi. Biraz sakin kalıp o maçı bi düşünün. Öncesini sonrasını ve lig şartlarını. O maçta anormal olmayan besiktas galibiyeti vardi bi kere bu haklarını teslim edelim. Hataysporu ilk 13 dakikada 3 gol yemesi tamamen moral olarak çökertmisti havalı hatayı. Beşiktaş eline geçen fırsatı cok güzel şekilde değerlendirdi. Hataydan sonraki hafta galatasaray maçıydı ligin sukseli takimi hataya 7 gol atmışlardı. Geldiler Telekoma 3 gol yiyip gittiler. Zaten ne olduysa o maçta oldu. 3. Golu 76 dk da atmışsın. Bir gol daha atsan ikili averajla Beşiktaşı geçiyorsun. Ne denizliye bakıyorsun ne de son maçta Beşiktaşin atacağı gollere ikili averajla Beşiktaşı geçiyorsun zaten Malatyayi 1-0 yen sampiyonsun. Ama bunu galatasarayda tahmin edemedi. Sonraki hafta Karagumruk ve sivaspor ligi altüst etti. Zayifta olsa Son mac sansi yakalamışsın. Bu bile kaderin cilvesiyken sonuna kadar savaşıp şampiyon olamıyorsun. Kaçan şampiyonluğa biz değil de en çok fener taraftarı yansin. Sivasi yense bitiyordu her şey. Bu cok daha acı bisi. Ama besiktasin hafta arası feneri bırakıp Galatasaraya sallaması da hiç etik değildi. Besiktas 7 atar galatasray 6 atar fener 6 atar bunlar anormal sonuçlar değil nihayetinde. Karagumrugu de malatyaya da Sivasa da helal olsun. Lig bitti şükür. Bin yıl sürecek saniyordum.
küme düşen denizlispor ve gençlerbirliği ile kıyaslanan, eufa kupasına katılma mücadelesi verirken 7 tane komik gol yiyen takım.

seneye küme düşecekler, rez alın.

git
Bu sezon,

Denizlispor 1 Galatasaray 6

Galatasaray 6 gençlerbirliği 0

Şampiyon olacağını zannedip gece gece içi içini yiyenlerin, saldıracak yer bulamayanların konu ettikleri Anadolu külübü. Arkadaşlar gs store da terim in oturduğu soğutucu satılacaktı alın bir serinleyin.
bi şaibe varsa bile çok umrumda değil gaaassaray takımı malatyaspor a 5-6 gol atabilirdi. bu hedefle sahaya en iyi 11iyle çıkıp göztepe maçının sonucunun beklenmesi gerekirdi. gs üzerine düşeni yapmadı.

bu tip şeyler gs taraftarının işi değil. bu gece gs farklı kazanıp yense bütün bi sezondan şike çıkarmaya çalışcaktı diğer takım taraftarları onu çok iyi biliyorum ama bizim öyle bi ihtiyacımız yok. zaten en yakın rakibe 3 şampiyonluk farkla bu ülke futbolunun amiral gemisiyiz.