hedef 1 milyon penaltı

1 /
1983 yapımı davetsiz misafir filmi var zeki metin'in. Ee ne alakası var diyenlere gelsin o filmde zeki alasya diyor ki fener için: " her maç bi penaltı her maç bi penaltı. " filmlere konu olmuştur bu iş filmlereeeee.
2014 yilinda da avrupada zirveye çıkmışlar..
Belki diğer sezonlarda da aynısıdır..
Ulan iki rakibin besiktas ve galatasaray eşit sayıda penaltı kazanmislar..
Her iki takım da altışar (6) penaltı kazanmış..
Fener simdide 15 penaltı kazanmış..
Gol kralligina giden herifin attığı toplam golün yarısı penaltıdan..
Çüş ya..
15 penaltı..
--- alıntı ---

Fenerbahçe, Penaltı Sayısında Avrupa'da Zirveye Çıktı

Fenerbahçe, Mersin İdman Yurdu karşısında bu sezon 7. penaltısını kazandı ve Avrupa'da Real Madrid ile birlikte en çok penaltı kullanan takım oldu.

DIEGO PENALTIYI KAÇIRDI

Fenerbahçe'de Diego Ribas, ilk lig golüne çok yaklaştı ancak konuk ekip kalecisi Mihaylov topu kurtarmayı başardı.

AVRUPA'DA ZİRVEYE ÇIKTI

Öte yandan Fenerbahçe, bu sezon 7. penaltısını kazanarak, Avrupa'da Real Madrid ile birlikte en çok penaltı kullanan takım oldu.

--- alıntı ---
malum takımı şampiyon yapabilmek için merkez hakem komitesi yönetmeliğinin yazılı olmayan ama her maçtan önce ilgili maçın hakemine tebliğ ve telkin edilen maddesi.
fenerbahçe genel politikası. bir de bu politika için strateji geliştirmişler, duran toplarda rakip oyuncuları düşürüyorlar kazara ellerine top çarpar da penaltı alırız diye. adamlar bunu hesaplamış tebrik ediyorum. haklarıdır.
(bkz: penaltıbahçe)

görüntü burada... direkt topa odaklandıgınızda penaltı diyebilirsiniz ama o adam oraya nasıl uçuyor bir görelim... fenerli futbolcunun traktor gibi adama omuz atmasına dikkat diyorum baska da bir şey demiyorum...

utanç verici...

git