Herkesin kendi dinine göre tatile çıkacak olması

1 /
Ülkeyi komlpe pagan inançlara geçirecek olan düzenleme. Hatta dört dinin de hak olduğunu bile kabul edebilir bizim memurlar. kipa üstüne sarık sarıp elinde haç tesbih sallayan tipleri çok yakında görürüz gibi.
misal bir müslüman, bir hristiyan ile evlenmiş; veletleri tam yahudi olacak iken kan bağı şartını öğrenince budizme meyleden bir aile için;

akraba kontenjanından müslüman olan eş hristiyan olan eşinin cadılar bayramında izinli sayılabilecek midir; hristiyan eş müslüman eşinin kurban bayramında hamağa yatacak vakti yasal yollarla edinebilecek midir? Tepki olarak doğmuş gibi görünen çocuk, üçlü koalisyon oluşan evde yediği arkasında yemediği önünde mi kalacaktır?

Hele bir de ikinci çocuk varsa ortada, ben söyleyeyim sene boyu yatıştayız.

ben kabul oyu verdim.
02 mart 2021 tarihinde cumhurbaşkanı erdoğan tarafından duyurulan insan hakları eylem planı.

"hangi dine mensup olursa olsun , kamu ve özel sektör çalışanları ile öğrencilerin, kendi dini bayramlarında izinli sayılmalarını sağlıyor'' kelam aynen böyle.

Şimdi yılbaşında Müslümanlar yıllık izinli sayılacak mı? Cuma günü işe gitmek istemezsem pazar günü işe çağırılır mıyım gibi kafamda deli sorular.

Ayrıca yılın ilk 6 ayı Müslüman kalan dönemde Hristiyan oldum diyen z kuşağı ile mücadele eylem planı hazır mı? Ateistler terliğimi yesin demişler..