hiç durmadan seçilen pikaçunun ruh hali

1 /
Altar'ın oğlu Tarkan'ın kurdu ne hissediyorsa o da onu hissediyordur. tarkan reyiz, romalı ve vikiginli düşmanla savaşırken "atıl kurt" hancının güzel kızına yazılırken "sen kapıda yat kurt" konu şimdi niye buraya kadar geldi ki?!
ARTIK YILMIŞ, BULUNDUĞU ORTAMDAN KOŞARAK UZAKLAŞMAK İSTEYEN PİKAÇUNUN RUH HALİDİR.
HERŞEYİ BİLMEK KADAR İLLET BİR DURUM OLMASA GEREK. İŞ YERİNDE, EVDE, ARKADAŞ ORTAMINDA... GERÇEKTEN İNSANI İNSANDAN SOĞUTAN BİR DURUM.
İŞ YERİNDE UZUN SÜREDİR ÇALIŞTIĞIM İÇİN BENDEN SONRA ÜÇ MUHASEBECİ DEĞİŞMESİNE RAĞMEN BU TIMARHANEYE BİR TEK BEN KATLANABİLDİĞİM İÇİN YA DA KATLANMAK ZORUNDA OLDUĞUM İÇİN DESEK DAHA DOĞRU OLUR BÜTÜN İŞLERİNİ BANA YAPTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR. GERÇEKTEN TÜKENDİM. ADIM MUHASEBECİ AMA GEL GELELİM YERİ GELİYOR TEKLİF YAZIYORUM, YERİ GELİYOR SATIN ALMA YAPIYORUM, YERİ GELİYOR İHALE EVRAKLARI İLE UĞRAŞIYORUM. BUNLARLA KALSA BİR DE ÜSTÜNE MUHASEBE İŞLERİNİ YAPIYORUM. YETMİYOR FİNANS İŞLERİNİ YAPIYORUM. YETMİYOR GÜMRÜK İŞLEMLERİNİ YAPIYORUM. LAKİN KIYMETİ VAR MI DERSENİZ ALACAĞINIZ CEVAP YOK. ATTIĞIM TAŞ, ÜRKÜTTÜĞÜM KUŞA DEĞMİYOR. MAAŞ DİYE VERDİKLERİ ŞEY MAAŞ DEĞİL. İZİN DESENİZ CUMARTESİ DAHİL ÇALIŞIYORUM. SANKİ GÜNLÜK ÇALIŞTIĞIM 11 SAAT YETMİYOR. TATİLDE DAHİ İŞ YAPMAK GİBİ HATAM VAR. EVE İŞ GÖTÜRMEK GİBİ BİR SALAKLIĞIM VAR. SATIRLARI OKURKEN NE SALAKMIŞ DEDİĞİNİZİ DUYAR GİBİYİM. BİRİ DE BENİM BİR ROBOT OLMADIĞIMI ANLAMASI GEREK. HA TABİ BENİM DE ACİLEN AKILLANMAM GEREK.
DOLDUM. GERÇEKTEN TEPEME KADAR DOLUYUM. AZ KALDI SABRET DİYORUM KENDİME AMA OLMUYOR. SABRETMEK BOYNUMUN BORCU İKEN SIZLANMAK NİYE DERSENİZ EE BENDE İNSANIM. BİR İNSANA BU KADAR YÜK YÜKLENMEZ Kİ.
HAY HAK!!! MEDET YA KADİR-İ MUTLAK!!!