hogwarts

1 /
üniversiteden mezun olduktan sonra gideceğim okul. yüksek lisansımı griffyndor da zihin okuma ve biçim değiştirme üzerine yaparak sonucunda da seherbaz olmak hedefimdir yani bir çeşit ajan.
zihin okumayı öğrenip kız arkadaşlarını aldatan bütün erkekleri katletmeyi planlıyorum.
allah yolumu açık etsin.
harry potter evreninin, dört büyük büyücü godric gryffindor, salazar slytherin, rowena ravenclaw ve helga hufflepuff tarafından kurulmuş sihirbaz okuludur. neredeyse canlı zırhları, yer değiştiren merdivenleri, hogsmeade'e çıkan gizli geçitleri ve tabi hortlakları, hareketli portreleri ile eğlenceli bir okul olduğu kesindir. tabi milli sporumuz quidditch olsun, garip derslerinde karşılaşabileceğiniz enteresan bitki, hayvan ve büyüler olsun, yasak ormanın efsanevi canavarları olsun, tehlikesiz bir okul olduğunu söylememize engel teşkil eden sebeplerdir.
her ne kadar büyü falan öğrenseniz de sonuçta bir meslek lisesidir. buradan mezun olan birinin öss'den iyi bir puan alması istese bile imkansızdır. zaten meslek dersleri ağırlıklı bir programı vardır. en fazla 2 yıllık seherbazlık gibi okulları tercih eder buradan mezun olanlar.