hoşlanılan kızın bir oturuşta 4 tane lahmacun yemesi

1 /
uf bi de evde yapmayı seviyorsa var ya. bir daha evlenirsem ya antepli, ya urfalı, ya adanalı artık bilmiyorum. adanalı sert olabilir korkuyorum, urfalı ile sıra gecesi düzenleriz, antepli ile de zor, antebin kalesine asarlar fermani mi.
benim için açılmamıştır herhalde diyerek korka korka ilk tanıma kadar gittim. sözlükte yazan ve vakti zamanında benden hoşlanıp da bunu bilen kimse olmadığına kanaat getirdikten sonra tanımların geri kalanını okumadım.
korktum çünkü üniversite yıllarında açken ben ben değildim, bu başlıktım. herkes yarım ekmekle doyarken tam ekmek yemem ve buna rağmen 50 kilo bile olmamam bir diğer can sıkıcı özelliğimdi.
çok şükür şimdi normale geldim, 1 taneyi geçtiğim zaman midem alevleniyor ben mi lahmacunu yiyorum o mu beni yiyor bilmem.
velhasıl, sindirim problemi yoksa ve hayat standardı, metabolik hızı dördünü de yakacak kriterlere sahipse neden olmasındır.
böyle bir kızdan hoşlanıyorsanız tek çaresi sizin de bir oturuşta beş tane gömebiliyor olmanız. *
İyi bir lahmacunu kim yemez ki. Anam babam usulü yemeye alışık biri çekinmez, yer. Ama prensesler gibi büyümüş, pimpirikli matmazellere göre değil lahmacun, kebab türevleri. Ben de yerim nolmuş. Zaten lahmacundan evvel bizim yağlamamız var. Yağlamayı yiyen lahmacunu hayli hayli yer.
Çelişki görüyorum tanımlarda. Helali hoş olsun, afiyet olsun kızımıza ama herkes iştah iyidir, yarasın modunda. Güzel ve fit kızlardan hoşlanan sözlüğümüze ne oldu ? Neyse, 4 lahmacun yiyebiliyorsa tebrik eder, ellerinden öperim. 3 taneden fazlasını yiyebilenini görmedim.