house of cards

başrolünde kevin spacey ile robin wright'ın oynadığı, david fincher'ın yapımcısı olduğu ve ilk bölümünü yönettiği dizi.
henüz 7. bölümü yayınlamış durumda ve iki sezon devam edip toplam 26 bölüm süreceği söylentiler arasında.

konusu "washington’da hırslı bir politikacının zirveye tırmanışı" olarak özetlenen dizi politik olması açısından önyargı oluştrusa da fincher ve spacey işbirliği için izlenebileceğini, en azından şöyle bir bakılabileceğini düşündük.
kenara attık, sıra gelmesini bekliyoruz. bakalım nasıl olacak.
devamını gör...
henüz fazla bilinmemesine rağmen breaking bad,boardwalk empire gibi sağlam dizileri takip edenlerin beğenisini toplayacak dizidir.kurgu ve oyunculuk üstdüzey. kofdiden,yapmacık dizilerden sıkılan ve hikayede realiteye önem veren diziseverlere duyrulur.
devamını gör...
14 şubat'ta 2. sezonun bütün bölümleri netflix üzerinden (13 bölüm) yayınlanacak olan politik dizi. kevin spacey diziyi izlemek için yeterli bir sebep. ilk sezonu gayet başarılı olmuştu. ayrıca 3. sezon onayını da almış. sakin ancak izleyiciyi sıkmayan ve oyunculuklar üst düzeyde. dizinin imdb sayfası için; http://www.imdb.com/title/t...
devamını gör...
house of cards; bugüne dek çekilmiş en şeytani dizi. saf kötülüğe epik güzelleme, sınırlardaki sapkınlığa estetik tahşidat."viva la zionism"
devamını gör...
2. sezonunu da bitirmiş olmanın verdiği rahatlıkla spoiler vermeden şunu söyleyebilirim ki; sezon finalinin son sahnesi bile bu diziyi izlemek için bir sebeptir. objektif olarak bakıldığında tam manasıyla bir şeytan, kötü bir karakter olan frank underwood'un, siyaset, politika, hırs, konuşma ve ikna sanatını mükemmele yakın bir biçimde icra etmesinden dolayı, insan içten içe devamlı kazanmasını, başarılı olmasını istiyor.

izleyeceğim dizide bol aksiyon olmasa da olur diyenler için harika bir dizi.
devamını gör...
hiç haberim yokken izleyecek bir dizi arayışı sırasında aklımın bir kenarında ismi kaldığı için indirip bakayım dedim. oldukça yoğun bir dönem olmasına rağmen 2 günde 6 bölüm izledim, hakikaten çok başarılı bir dizi. ayrıca imdb'de bölüm puanlarına baktım, 2. sezon bölüm puanları 1. sezondan da yüksek, demek ki kaliteyi artırarak devam etmişler. 2. sezon finali ise 9.6 puan almış, merakla finali bekliyoruz.
ayırca 3. sezonun tüm bölümleri sanırım şubat sonu gibi internette olacak.
devamını gör...
1 aydır izlemekte bulunduğum dizi. başlamayanlara, üşenenlere, " lan ben sıkılırım diziden" diyenlere , izleyin azizim diyorum. çerez niyetine gidiyor. eşim ben izlerken 2 bölüm gördü, şimdi her akşam 1 bölüm atalım diyor.
devamını gör...
dünyanın en iyi dizisidir. game of thrones izleyen afedersiniz erg*nler bilmez
devamını gör...
yeni tanıştığım dizi. politikanın ne kadar kirli bir şey olduğunu tekrardan hatırlamamıza yardımcı oluyor.
devamını gör...
gene 3-4 gün içinde hüpletiğim harika bi sezon. gelin görün ki o ilk sezonların beklenmedik hamleleri falan pek kalmadı. daha enternasyonel olması guzel oldu ama amerika içi siyaset oyunları daha detaylı ve cezbediciydi.
yav şu dizide bi türkiye bi tayyip geçirin artık. o kadar izliyoruz. suriye muriye tam bizim mevzular türkiye gecmeyecek de hangi ülke geçecek.
devamını gör...
5 sezon her sezonda 13 bölüm ve bölümler 1 saat, yok dizi izlemek bana haram. başlasam bitiremeyeceğim o yüzden kalbime gömdüm diziyi oysa fragmanı dahi etkiledi 2 kere izledim. bir de tam sevdiğim gibi bol oyunlu dram ve politika.*
devamını gör...
politika entrika beyaz saray düzleminde mükemmel bir dizi. 5. sezonu bitti normalde dizi biter diyordum ama son 3 bölüm olanlar diziyi 2 sezon daha götürür çok rahat. francis in seyirciyle konuşmasına artık claire ortak olacak anlaşılan. ve en büyük kazığı claire atacak bence. fakat francis underwood her eşeğini sağlam kazığa bağlıyor.
devamını gör...
ulan eşcinsel olduğunu açıklıyon da yediğin haltın ortaya çıkacağını bilmiyon mu olm kevin diyesim geliyo. aha noldu, izi yayından kaldırıldı.
devamını gör...
sherlock, black mirror ve la casa de papel'in ardından 5×13 bölüm adedi ile gözümü korkuttu ve başlayamıyorum. izleyen herkes bir dakika bile bekleme diyor ama kendimi böyle bir maceraya atmak için hazır hissetmiyorum. kısa soluklu dizilere alıştım, sevdim. 65 bölümü kim izleyecek lan? kısa çekin bunları.
devamını gör...
may pireşız. en en en sevdiğim amerikan başkanlığında dönen siyaseti anlatan netflix dizisi. yeni sezon bangır bangır geliyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.