hükümeti eleştireni sol ulusal anarşist ve düşman ilan etmek

1 /
zamanın on numara işi olmuş aferin onlara, ötekileştirdikleri, gerçekleri görmezden geldikleri veya algı oluşturmak üzere yalancı çıkarttıkları kişilerin haklarını helal etmeyerek çok pis saplayarak intikam alabilmeleri mümkün.

not: korkmayın yedi kebair yok ama günahsız da değiliz, sizde zaten günah bol, siyaset uğruna kul hakkına bile görmeyi göze almışsanız bizimkiler size eklendiğinde pek bir şey değişmeyecek! ateşinize bir kamyon odun o kadarcık.
Eleştiriye açık olmayan bir hükümetin hükmettiği bir ülkede yaşanabilen bir hadise. Eleştirirsen her şey olabilirsin. Çünkü eleştiriye açık olmayan insanlar kendileri gibi olmayanı her zaman dışlarlar.
lan gardaş o günleri hatırlıyorum da hükümet aleyhine ağzını açana ne laflar diziliyordu. tekfir bile eden oldu.
şimdi bu zam mam olayları nedeniyle hükümeti eleştirince artık terörist olmuyoruz değil mi?
hükümeti, en ufak bir doğru işinde dahi (insan değil mi bunlar yahu, tabii ki doğru işler de yanlış işler de yapacaklar) en mütevazisinden bir takdir ileten insanlara bile hemen kömür ve makarnacı diye yıllarca hor gören kitlenin hor göre göre başardığıdır.

(bkz: al işte kırdın kırdın)
14 yaşındaki çocuğa tecavüz eden 40 kişinin serbest bırakılmasını seyreden hükümeti eleştirenleri düşman addedenlerin kendilerine gelmeleri için kızlarına tecavüz edilmeli ve karşılığında ceza alınmamalı, pişmiş kelle gibi sırıtılmalıdır. durum malesef bu kadar vahim.