hulki cevizoğlu

1 /
Kendisiyle hiçbir zaman aynı çizgide buluşamadık. Önceleri kadir mısıroğlu'nu konuk alıp osmanlıcı cumhuriyetçi kisvesi altında programlar yapardı. Ben o zaman siyasal islamcıydım, bu abi sözde kemalistti. Sözde diyorum çünkü zaman geçti, ben cumhuriyetçi oldum bu abi de akpli oldu. Kimin aklına gelirdi.
Hakkında muhalif durusundan dolayi olumlu görüş belirten tanımlarınız varsa silin pls..
Hulki abi gemileri yakmış..
Neden acaba..
Akp vekil gösterir mi bilinmez..
cnn türk'e çıkarmışlar. hasan basri yalçın'la kavga ediyor. sen ne dedin ben ne dedim kavgası.* kendisi bir ulusalcı olarak makbul muhalif oluyor heralde. bir 10 dakka daha dinlersem kendisini akpli olabilirim.*
istifa etmemiş, ettirilmiş kişidir. daha başınıza neler gelecek, inşaallah kendi içinizde böyle dağılır, yürekleriniz parça parça olursunuz da (allah'ın ayetindeki vaadi gereği), müslümanları unutur böyle kendi dünyanıza dalarsınız.
chp-mhp ikilisinin cumhurbaşkanı çatı adayı olarak ekmeleddin ihsanoğlu'nu ilan etmesinden sonra ilk tepkiyi ben veriyorum ve dün başladığım @halkhabertv'den istifa ediyorum diyen gazeteci. ilerleyen zamanlarda pardon o tweeti kuzenim atmış demesi de olasılıklar dahilindedir tabi ki.