hurileri anlatan hoca

1 /
hadis kitaplarında hatta ayetlerde geçen bazı tanımlamaları teferruatıyla anlatmış. dini açıdan bir problem göremedim. adamlar nefislerine hakim olmaya çalışıyorlar. bari biraz hayal kurmalarına izin verilsin.
Sonuna kadar bunu da izledim bunun gibi bu zamana kadar birçok konuşmayı da izlemişimdir ama bir problem görmedim.

Günümüzde erkeğin erkekliği abazanlık olarak, sapıklık olarak ve de cinsel açlık olarak lanse ediliyor. Erkeğin şehvetini gizlemesi, yokmuş gibi davranması veya var ama ben istediğim gibi kontrol edebilirimciliği erkeği kaliteli ve saygın yapıyor. Sosyal ortamlarda cinsiyetsizmiş gibi davranması bekleniyor. Tabi ki öküz gibi sağda solda kız kesmek, insanlara rahatsız bakışlar atmak vb şeylerden bahsetmiyorum umarım doğru kelimeleri seçebilmişimdir. Neyse Bunu yapan bir diğer erkek kesim ise çeşitli ortamlarda kız çevresi olmuş, flört, sevgili, fuckbuddy gibi ilişkilerle kendisine yetecek kadar bir kadınla kontak kurmuş kişiler. He beni alakadar etmez ama islamda bunlar sıkıntılı durumlar. Ve bu videonun referansı islamdır. Benim karşı olduğum günümüz sosyal hayat normalinden islam normaline bu sığ bakış açısıyla bakmak. Bu arada Gerçek sapık ve abazanlarla anlam ayrımını yapmak lazım tabi.

İkinci konu ise şayet yukarıda bahsedilen iki kesim arasında seçim yapma hakkım olsa toplumun videodaki tipler gibi olmasını seçerim. Kimsenin özel hayatına laf söylediğim yok. Fakat türkiyede öyle bir durum var ki genç ve ortak kuşak arasında artık swinger, sadomazo, cuckold gibi kavramlar popüler olmuş durumda. Kendi özgürlüğüdür yine altını çiziyorum fakar toplumu ben seçsem cinsel haz eşiği yüksek kimselerden oluşmasını değil videodaki gibi aklı şeyinde atan, bel kıracak vaziyette, cinsel tatmin eşiği en alttaki kişilerden seçerdim.

Üçüncü konu ise cennet hayalini huriler üzerinden inşa etmek - benim bildiğim - imani açıdan sıkıntılı bir durum değil. Belki en yüksek iman değildir ama yine de bir imandır. Belki de nice kişiler huri ayağına islam'a ısınmışlardır. Gerçi bu tebliğ yöntemiyle alakalı bir durum doğrudur yanlıştır bilemem.

Ya bu işi ben hep yemek yemeye benzetiyorum. Hayatı devam ettirebilmek adına bir ihtiyaç. Adam hayatında hiç yemek yememiş? Tabi ki bulunca tıka basa yemek isteyecektir.
Herkes cenneti en çok istediği, en çok hayal ettiği şeyler üzerinden tasvir eder. Bunların istediği de bu işte. Dikkat edin, cenneti kadından başka bir şekilde tasvir edemez bunlar. Çünkü akılları fikirleri kadındır. Bakmayın kadın düşmanı olduklarına. Akıllı ve cazibeli bir kadının bunlara yaptıramayacağı şey yoktur.
öyle bir anlatıyor ki deist, ateist, kafir, zındık demeden bir çok kişinin hidayetine vesile oldu. kafada olan ise ömründe göremeyeceğin güzel bir kadın ile 1000 sene boyunca kıl diplerine kadar hissedebileceğin bir orgazm yaşamak.

&t=67s