ibrahim erkal

kamyoncu rolünde olduğu, kamyonunun önünde beyaz atletiyle diz çöküp ellerini semaya açtığı bir klibi vardır. aklıma geldikçe gözlerim dolar. nerde o eski ibrahim erkallar.
devamını gör...
canısı türküsünden sonra birde canısı diye dizi yapmıştı.emine ün'le birlikte oynuyorlardı.şimdi de seda sayan'ın programında ilahi söylüyor.
devamını gör...
"sahi bir ibrahim erkal vardı, noldu o?" denecek kadar uzun zamandır ortalarda görünmeyen erzurumlu şarkıcı. hızlı bir yükseliş yaşadı. albümler, diziler, filmler. sonra bir anda yok oldu. kendi seçimi de olabilir belki.
devamını gör...
tüm kliplerinde kamyoncu olan bir şarkıcımızdı. kahretsin aklımdasın ve sen bunun farkındasın diyerek sevip de açılamayan gençler arasında bir anda popüler oldu. zamanında ''taksi'' diye bir program vardı hatırlayan hatırlar kendisi ramazanda taksinin içinde sigara içerek bu nasıl erzurumlu dedirtmişti. sonra ne oldu bilemem. 10 arabanın 8'inin arkasında canısı yazdığı bir şehir efsanesi değildi. çok sevilmişti ama bıraktı herşeyi.
devamını gör...
ibrahim erkal adı geçince aklıma lokantada garsonluk yaptıgı günler geliyor. bu aralar bazı kanallarda görünmeye başladı.
devamını gör...
hala dinlemeyen varsa "ibrahim erkal mı kaldı kıro" diyen varsa gitsin fular takıp klasik müzik dinlesin hatta daha beteri olsun..pipo içenlere denk gelsin..
ergenliğinde dinlemeyen varsa o ergenliği benzin döküp yaksın...
devamını gör...
klip cekiminde rol geregi kadina tokat atmasi gereken sahnede kendisini rolune fazla kaptirip kadini bayiltmisligi olan erzurumlu sarkici. lemide hayranin olim turkusunu super yorumlamistir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.