ichbinberke2006

1 /
#7078285

"ağlamayana mama yok" cümlesinin kanıtı niteliğinde olan yazar. rica minnet yazar olunuyorsa o halde buradan moderatör arkadaşlara seslenmek istiyorum: ben de yazar olmadığım zaman üzülüyorum, daralıyorum, bunalıyorum. lütfen yazar yapın beni de.
Sözlüğe hard giriş yapmış çiçeği burnunda yazar.
Umarım çaylaklıktan yazarlığa geçmeyi nihai hedef olarak görmemiştir.
Bol tanımlar !
Koştur deli oğlan !
Ben sözlük ortamlarında yeni olan birisiyim. Eski sözlüğüm dahil olmak üzere bu camiada henüz 1 yılım bile dolmadı. Ancak bu süreçte gördüğüm kadarıyla sözlük ortamlarına kendisi gibi giriş yapan birisine hiç şahit olmadım. Şahit olan eski yazarlar varsa bana bunun normal olduğunu söylesinler lütfen. Kendisi ya gerçekten kendini evlendirme programında sanan bir ergen ya da neyse orası bana kalsın.

Hemen yazar olmak istiyormuş. Bence yazarlık az, hemen moderatör olmalı. Buradan yönetime çağrımdır. 15 yaşında 5 sözlük gezmiş birisi bence modluk yapabilir. Hatta eski modlardan birisi bile olabilir. Keyifli sözlükler.

(bkz: çok iyi bu yazar karşılık da veriyor)
hakkındaki asılsız iddialara karşın tekrardan 15 yaşında olduğunu belirtme mecburiyetinde kalan dünya sözlük kullanıcısı.

edit : halis nickli yazar arkadaşımızın üstteki teorisine cevaben detaylı bir yazı yazmak boynumuzun borcudur.
istesem çok basit bir türkçe kullanabilirdim. bunu yapmak zor olmayacaktır benim için.
Boyunu kısa bulan yazar.

Üzülmesin daha büyüme çağında olduğundan 20'ye kadar boyu uzayabilir. Ben 18inden sonra 5 cm uzadım. Lisede sınıftan bir erkek arkadaşımız vardı. Benden 10 cm kısaydı. Mezun olduktan sonra birden boy attı. Şuan benden 10 cm uzun.

Geç olsun güç olmasın.