iclal aydın

televizyon ekranlarında sıkça rastlanılan ama ne olduğu anlaşılmayan ünlü kadın, oyunculukta yaptı ama sanırım seslendirmeci.

'ben seni sevördüm, sense bunu bilmördün' şeklinde ağlak ağlak şiirler okuyan kadın.
devamını gör...
ahmet hakan'ın gıcık olduğu yazar.aslında yazıları hoştur iclal aydın'ın. bi ara ahmet hakan'ın kendisine aşık olduğunu filan iddia etmişti de ,ahmet hakan coşkun'un küplere binmesine sebep olmuştu.bende bu polemikleri okurken bayağı bi eğlenmiştim valla.köşelerinden bu polemiği uzun bir süre devam ettirmişlerdi.sonra konu nasıl kapandı bilmiyorum.
hülasa pek çok kabiliyete sahip bir gazeteci iclal aydın.ahmet hakan'ı bile gıcık edebildiğine göre !...
devamını gör...
devrik cümleler ile edebiyat patlatan, yazar şeysi

metin: dün akşam canım sıkıldı arkadaşlarla birlikte sahilde fındık, fıstık yeyip çay içtik. sonra durağa kadar yürüyüp dağıldık.

iclal'in metni: "sıkıldı canım... dün akşam içtik çay ve sahilde fındık fıstık yedik arkadaşlarla. dağıldık yürüyüp son durağa"

(bkz: iclal aydın tekniği ile metin yazmak)

devamını gör...
iclal aydın, nur ertürk ( bu yine biraz doğal) sabah sabah seda bu ve benzerleri heee bir de şu şebnem kısaparmak mıdır nedir o nu unutuyordum bak. al birini vur ötekine. bulmuşlar madeni işliyorlar. acitasyon demogoji ile saf anadolu kadınını sömür sömürebildiğin kadar...
devamını gör...

--- alıntı ---
İclal Aydın da Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde sol gelenekten gelen bir ailenin çocuğu olduğunu belirterek, babası ve dedesinin kendisi doğduktan sonra Türkçe öğrendiğini söyledi. Bugün Türkçe konuşmasının babası ve dedesi için bir Türkiye mucizesi olduğunu vurgulayan Aydın, dedesi ile 8 yaşındaki kızı arasındaki süreçte yeterince düzenleme yapılmadığını belirterek, Burada olmaktan mutluyum. İyi ve aydınlık bir Türkiye için elimi taşın altına koymaya geldim dedi.

--- alıntı ---

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.