ihh

1 /
Geçtiğimiz senelerde İsrail'in Suriye'yi bombaladığı sularda, başında bulunan bidon'un Twitter'dan Allah'u Ekber Tweetleri attığı yardım kuruluşu.

Mel'un İsrail Gazze'yi bombalar bombalamaz TV ekranlarından Gazze'ye yardım vtr'si girer.

Mavi Marmara olayları sonrası, sayın Erdoğan'ın "gitmeden önce bana mı sordunuz?" Tepkili sorusuna cevap vermeyen kurum.

Neresinden tutsan elinde kalıyor.
2016'da israil'in yargılandığı davayı çağlayan'da düşürüp sonra da buna ses çıkardıkları için ihh'yı linç edenler bugün de bir sebep bulmuşlar. boğaziçi eyleminde başörtüsü açılarak ve sürüklenerek gözaltına alındığını söyleyen kızın babası düzce ihh'da yöneticiymiş ve kızına sahip çıkıyormuş. lgbtci ihhlı mı olurmuş bu nasıl işmiş. adamın tek dediği "kızım yalan söylemez". koca emniyet teşkilatının resmi hesabını yönetenler, adamın kızının gözaltına alındığı anı içermeyen bir video yükleyip ülkenin önüne atıyor, adam bu hiçbir şeyi ispat etmeyen videoya "kızım yalan söylemez" diye karşılık verdiği için lgbtci sapkın oluyor.

hani bir ayet vardı ehli kitapla ilgili. siz onların dinine girmedikçe onlar sizden hoşnut olmazlar mealinde. bunlardaki bu kibir, bu kofti partizanlık da çok farklı gelmiyor. en fazla onlar kadar eleştirebilirsiniz, en fazla onların istediği kadarını söyleyebilirsiniz. yoksa sapkınsınız, laik yalakasısınız, liboşsunuz.
kibirli birer zalim olmaktan iyidir.
Yardim kurumlari arasinda acik ara en cok mesaj atan, mesajlarıyla biktirmayi başarmış yegane kurum olabilir. Hafızalarından numarami silmenin yolunu bilen varsa pistlesin lutfen.

Edito: arkadaslae mesajlari spamlamayi engellemeyi biliyorum. Son cümlede kast edilen sistemlerinden komple yok olmayi istemek. Hafif de mizahi. Tşkler.
Boş boş konuşanların ve her yükü başkasının omzuna yükleyip kenara çekilenlerin aksine elini taşın altına koyup, Bu süreçte ihtiyaç sahiplerine 10 milyon lira nakdi yardım yapacağını duyurmuş vakıf. 100 bin ihtiyaç kolisi de dağıtacaklarmış. Ayrıca vakfa yapılan yardımların tamamını da -kriz bölgeleri hariç.- yurtiçinde ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarmış.
ihh'nın vallahi hakkı ödenmez. gerek bu ülkede gerekse diğer islam ve gayrimüslim ülkelerde yaptıkları yardım çabalarıyla islam dünyasının yüz akı. allah her bir ferdinden razı olsun.
arama kurtarma birimi, genel başkan yardımcısı yakup ışık abinin yönetimiyle yeni olmasına rağmen çok başarılı bir şekilde mazlumun, kazazedenin yanında yer almaya devam ediyor, hamdolsun. Genel merkez bu konuda yerel kulüp ve vakıfların eğitimine yönelik ciddi bir çalışma ve seminer süreci başlatmıştı. Rabb’imiz emekleri karşılıksız bırakmıyor işte.
kesinlikle bel bağlamamamız gereken diğer yandan da gözbebeğimiz olduğunu acil durumlarda defalarca kez kanıtlayan yardım kuruluşu. Allah fitneden korusun. gerçekten göz dolduran çabaları var insanlık için...