imera fera

1 /
#7053068

Şey... En kesin çözüm görseldeki gibi geldi şu an. Hani kaçarı Göçeri yok. İstersen bir de uyu. Teşekkür ederim imera, başörtü iğnelerinden kolye yapmaya gidiyorum şimdi.
#7052384

Bir tarih yolcusu/emekçisi olarak geçmiş benim işim sevgili imera fera. Biz bugünlere kolay gelmedik, unutma unutturma...*
belki de Yalnız olmadığımı, bunların sadece benim zihnimde yer almadığını bilmek istiyorumdur, ne var bana eşlik etseniz??
#7045502 no’lu tanıma el-cevap:

Azdan az, çoktan çok gider fera. Nerden başlasan kâr. Hayatındaki fazlalıkları böyle böyle çıkarmak hiç yoktan iyidir. Zeki olan, böyle şeylere takılmaz, yoluna bakar. Sen zeki olduğunu düşünüyorsan, seni zeki bulmayanların elbet olacağını önceden tahmin edip zaten kendisi ile hiç muhabbete başlamamış olman gerekirdi. Madem böyle hatalara düşülmüş, yol vermek de hayat var.

Asıl bilgi yükü ile dolu ebu cehilleri napacağız, sen ondan haber ver...


#7042718

tam bir arkadaşıma, intiharıma beş kala, "iyi sıkıldım ha, güzel sıkıldım, yalnız baya sıkıldım ha, fakat ne sıkıldım be, kabul edelim güzel sıkıldım" yazarak el frenini çekmiştim ki gülmekten katladı koydu bir kenara.

herkesin yanına bir imera fera lazım, en çok da bana.
#7041288

Tatlım bana nickaltı girmişsin teşekkür ederim de başlık yanlış olmuş yalnız. *

Tanımlarını bastırıp ciltletip 49 kupona aile sağlık ansiklopedisi olarak havadis’ül Kahire gazetesiyle hediye etmek istediğim yazar tanesi.
Projenin patenti alınmıştır, fikir hırsızlarının bilgisine!