instagram

1 /
hergün bir yarım saat kedi videosu izlediğim uygulama. twittera nazaran insanın moralini düzeltiyor. burada ne ülke ekonomisi var ne de dertler. ayrıca gezi tavsiyesi veren nereye gidelim hesapları, pratiklik sağlayacak ev eşyaları gönderileri iş görüyor. hergün spor yapan platesçi bayanlar da mevcut. buradan spor yapan tanıdıklarım var. illa milletin fotolarına bakacaksınız diye bir şey yok. faydanıza kullanabilirsiniz.
bu aralar herkesin hamilelik ve bebiş fotoğraflarına maruz kalıyoruz. tamam anladık pandemide boş durmadınız da nazar değmesin len bir az gizleyin. çocukları koyuyorsunuz minicik minicik insanın bulup tonton yanaklarını ıssırası geliyor. *

ben de covid bebeklerimi koyacağım bizim başımız kel mi onlar da küçücük. *
bu lanet uygulamada eskiden "istek gönder"e bastığında sormuyor muydu "takip isteği gönderilsin mi" diye, nasılsa bir adım daha var, o adımda son kararı veririm diye dokundum. pat diye "istek gönderildi" yazdı. telefonu attım elimden "hass" diye bağırarak. o kadar yüksek sesle tepki verdim ki alt komşudan gelen şen şakrak sohbet sesi bir anda kesildi. şu an benim hakkımda konuşuyorlar muhtemelen.