instagram

1 /
Şu sıralar gizlilik üzerine çalışmaları bulunmakta.

gizliliği artıracak bir yenilik üzerinde çalışıyor. Mobil uygulama geliştiricisi Alessandro Paluzzi’nin haberine göre, kullanıcılar takipçi sayısının başkaları tarafından görünmesini engelleyebilecekler.

Ve ortak takipçilerinizi de göremeyeceksiniz falan filan inter milan.
aynı gün içinde sözleşmiş gibi altı kişinin eklediği ve aralarından sadece üçünü kabul ettiğim anonim olmadığım tek platform.

eski tanıdıkların önüne mi çıkartıyorsun ismimi, istemiyorum yeni insan, hele seni var ya asla eklemeyeceğim pikaçu.
19 takipçimin tamamının eşimin akrabaları olduğu tatava. eniştelik müessesesesi kolay değil tabii.
arada gurmeleri, dünya mutfağını ve barbekü videolarını şoriklerim akarak izlemek için kullanıyorum.
Uyurken “topluluk kurallarını” ihlal ettiğimi iddia edip bana şöyle bir ceza vermiş uygulama. Uyurken kimse mesaj atmış olabilirim ben? Zuckerberg acil cevap bekliyorum lan.

git
diğer sözlüklerden birisinin entryleri ara ara paylaştığı bir hesabı takip ediyorum. acilen bizim sözlüğünde el atması gereken sosyal medya platformu örnek için git

Çöktüğü saatten beri çöktüğünü unutup tekrar tekrar sayfa yenilemeye çalıştığım uygulama.
Bir de eskisi kadar düşkün olmadığımı, paylaşımı ve geçirdiğim vakti azalttığımı falan sanıyordum da, resmen köpeği olmuşuz. Yazık. *
insanın son bir ayda girmeye korktuğu girdiğinde ise baygınlık geçirdiği uygulama. atılan fotoğraflar durumlar her şey ya düğün ya kına ya nişan ya isteme ya da evlenme teklifi. baydı valla sıkıldık artık. tamam evlenin de her şeyi atmaya gerek var mı? eskiden erkekler atmıyordu en azından şimdi onlar kadınlardan beter çıktı. keşfete giriyorum çeyiz davetiye bilmem neler çıkıyor. orayı bile esir aldınız. nerede benim yemek videolarım kedi köpek videolarım. cağnım pandalarım neredeler?

not: balayını unutmuşum. nasıl unutabildim bilmiyorum. oysa her gün havuz videolarınıza maruz kalıyorum.