instagram

1 /
türkiye'deki açık ara en aktif sosyal medyadır. gerçek veya bot takipçi, beğeni, izlenme satın alarak kitle yaratabilirsiniz. daha sonra bu kitle ile ne yapacağınız hayal gücünüze kalmış. fenoinsta özellikle instagram için çok hızlı hizmet veriyor.
Amacı yediğin ve gezdiğin yerlerin fotoğraflarını paylaşmak olan platform. Biraz da geniş vakti olanların kullandığı sosyal medya şeysi. Yoğun insanların işi olmuyor genelde instagramda. Seviyorum, kullanıyorum. Ama bazen hayatımdan çıkarsam ne kaybederim diyorum. Herşey bana kalır, kimse bilmez. Anılarım benim olur tamamen. Bilemiyorum, belki yakında tası tarağı toplayıp çekilirim.
Bilgi alma maksatlı, Yararlı olur diye takip ettiğim hesaplar ama kasıtlı ama kasıtsız, içimde bir eksiklik hissi oluşturarak tüketime sevkettiğini düşünüyorum. Bi süre sonra bakıyorumki, ya acaba bu insanlar nasıl bu kadar çok mutluda, bizde ne eksiklik varda mutsuzuz diye kendini sorgularken buluyor insan. Aslında yargı dağıtmak istemiyorum bir his işte.
Instagram sosyal medya platformları arasında en çok vakit geçirilen uygulamalardan biridir. Bu yüzden de pek çok kişi tarafından sıklıkla ınstagram’a taslak kaydetme ya da silme gibi durumlar yaşanıyor. Instagram taslak silme işlemi oldukça kolay ve pratik bir işlemdir. Instagram’da en üst kısımda bulunan artı işaretine tıkladıktan sonra burada bulunan düzenle butonu ile seçtiğiniz taslakları kolaylıkla silebilirsiniz. Bu şekilde Instagram taslak nasıl silinir sorusunun cevabını vermek mümkündür. Hem pratik hem de oldukça kolay bir işlem olması ile rahatlıkla düzenle butonu ile Instagram taslakları silinir. Instagram’da taslaklar silindikten sonra aynı zamanda yine düzenli butonu ile taslak kaydetmek de mümkündür.
Şu sıralar gizlilik üzerine çalışmaları bulunmakta.

gizliliği artıracak bir yenilik üzerinde çalışıyor. Mobil uygulama geliştiricisi Alessandro Paluzzi’nin haberine göre, kullanıcılar takipçi sayısının başkaları tarafından görünmesini engelleyebilecekler.

Ve ortak takipçilerinizi de göremeyeceksiniz falan filan inter milan.
aynı gün içinde sözleşmiş gibi altı kişinin eklediği ve aralarından sadece üçünü kabul ettiğim anonim olmadığım tek platform.

eski tanıdıkların önüne mi çıkartıyorsun ismimi, istemiyorum yeni insan, hele seni var ya asla eklemeyeceğim pikaçu.