irem derici

1 /
para verelim de müziği bıraksın yorumuna kendi iban'ını atmış şarkıcı.

bunun suç olduğunu bilmemesi, yok efendim paraları geri göndermesi, yok elli kuruş gönderenlerin geri gönderdikçe geri göndermesi gibi kısımlara güldüm geçtim de insafsız laf arasında birinin on bin lira gönderdiğini söyledi.

ya bana devlet onun çeyreğini öderken kaç gün geciktiriyor tuttuğum nöbetler için, on bin al sus demek ne demek, ben niye taktım buna bu kadar ya......
Kardeşimin konuşanlar programındaki kesitlerini bana göstermesiyle ilk defa konuşmasını duyduğum ve şok olduğum kadın. Tamam dışarıdan da tipi çok hanım hanımcık durmuyordu elbet, fakat resmen ağğbii lan lun diyerek küfrederek konuşuyor. Bacağını açıp oturuyor falan. Ordaki erkeklere sarkıntılık etti. Gözlerim kanadı. Çok ayıp bi kadın. Sagonun şarkısını da batırmış. Orjinalini dinleyemez oldum.
insana gereksiz bir atar yüklemesi yapan şarkıcı.

estetik ameliyat olabilmek için on sekiz yaş sınırı önüne konduğundan kafasını duvara vurarak burnunu kırdığı bilgisini silemiyorum bir de..

üniversite okuduğum dönemlerde konseri vardı. pekmezinizi yiyin gelin diyen kırık sanatçı. millete hakaret edip komik olduğunu düşünen ve işin komik yanı insanların da hoşuna gitmesi ilginç.
Bayağıdır sessiz olup meydanlara kendi atan şarkıcı. Ne edep ne haya. Bu camiadan ne beklenir ki? Şaşırmadım. İyi ki yapmış içindeki dışına sızmış, herkeste ona göre davranır.