islami dayanışma oyunları

1 /
İlk 3 gün yapılan tüm dereceler hatalı ölçüldüğü için sayılmamış. Bende 100 metre yarışında bir camerunlu abiye denk geldim. 9.78 koştu diyor. Az daha kassa dünya rekoru olacak. Dedim adama bak be. Bugün lise oyunları yapılsa ölçümlerde hata olmaz şaka gibi. Ayrıca Konya'nın Avrupa maçı öncesi açılışta çimlerin bu hale getirilmesi traji komik. 3 hafta stad bakımdaymış. Oyunların ne kadar gereksiz olduğunu diğer başlıkta belirtmiştim ama burda da söyliyeyim. Bari yapıyorsunuz millete rezil olmayın .
En son bir atlet’i ıstavroz çıkarırken gördüğüm oyunlar. Bir başka boyutu da Türk halkının asla ve asla spor sever olmadığıdır. Dini boyutunu da dindar kesim tartışsın artın.
varlığından yeni haberdar olduğum ucube. hatta islama hakaret. bu ne lan? onca senedir kimse napıyor ulan bunlar dememiş mi? bu organizasyonlarda görev alanlardan müslüman olan hiç yok muymuş? olaya bak. bir de konyada yapılmış sonuncusu. ya resmen dalga geçmektir bu ya.
hüda par isimli parti tarafından çok güzel eleştirilmiş olan oyunlardır. kendilerine teşekkürü bir borç bilirim. sahnede daha çok görmek istiyoruz kendilerini. hüda par'ın başlattığı eleştiriye bir eleştiride benim eklemek istediğim oyunlardır. islam ülkelerinin bir araya gelebilmeleri sevindiri olsa da, aynı islam ülkeleri, neden dünyanın çoğu yerinde sıkıntı yaşayan müslümanlar için bir araya gelemiyorlar? 57 gibi oldukça büyük sayılabilecek sayıda islam ülkesi, birleşmiş milletler güvenlik konseyi daimi üyeliğine neden bir tane bile islam ülkesi sokamıyorlar? eminim ki, birleşmiş milletler güvenlik konseyi daimi üyelerinden bir tanesi islam ülkesi olsa, muhtemelen dünya şimdikinden daha güzel bir yer olacaktır.

git