istanbul 1'den büyüktür

1 /
kanal istanbul'u inadına yapacağız şeklinde boş laf eden cumhurbaşkanımıza verilmiş cevap. cevabı kimin verdiğinin önemi yok benim içi. önemli olan cumhurbaşkanımızın inadına kanal istanbul'u yapacağız sözünü kullanabilmesi. boş beleş laflardan uzak durmalısınız sayın cumhurbaşkanım. tekrar diyorum. sadece ve sadece yaptığınız hizmetleri anlatın yeter. gereksiz laf dalaşlarına girmeyin. ayrıca halka doğru bilgiler verin. gerisini zeki olan türk milleti halleder zaten.
Dünya beşten büyüktür özlü sözünü devrik mefta Kaddafi'den alan Erdoğan'ın, İBB başkanından muhatap kaldığı söz. Laf demeye dilim varmadı. Ki değil. Öte yandan sahiden de İstanbul Recep Tayyip Erdoğan'dan büyüktür.

İBB başkanı bu sözü Erdoğan'ın Kanal İstanbul için "inadına" yapacağız demeci üzerine söylemiştir. Bu inadın iktidarı yerle bir etmesini diliyoruz..
Özgün olmayan kendi siyasi jargonunu oluşturamamış ibb başkanı beyanı. Kendini dağlarda sanma Ekrem, bu istanbul seni başkan yaptıysa indirmeyi de bilir. Derdinin hizmet olmadığını İstanbul anladı sonunda. Hizmet edene bari geri dur. İstemezuk devri bitti.
Bu sabah maltepe'de çöpten marul, takoz, pet şişe toplayan chp kadın kollarını görünce hak verdim. Sağolsun chp uzun süredir genç kuşağa anlatmaya çalıştığımız istanbul'u çöp dağları götürüyordu sözünü görmeye nail oldu.
İstanbul'u izmir yapmaya gayret etmiş kafa yapısı ağızlarına tükürse, her sene izmir gibi ortalığı sel alsa yine değişmeyecekler. o yüzden eko başkanlarına sevgileri sonsuz. Dertleri hizmet değil ideolojik siz büst dikin kafi!

Aynen aynen bir beşten büyüktür pi yi de 3 alın.

git

Haber linki

git
eko başkanın oldukça etkili bir kontrası. ağzı laf yaptığı kadar icraati de becerebilirse geleceği parlak bence.

tayyip abi böyle goller yemezdi ama atletico bile gol yiyor ara sıra, olur o kadar.