izdiham

1 /
"istiklal marşı sizi de incitmiyor mu?" diye bir ara tweet atmış dergi. size neresi battı sevgili yazarlar. şu ülkenin kutsallarıyla derdi olmayan kaldı mı?
başıma bir şey gelmeyecekse geçen ay (bkz: ismet özel) sayısı çıkaran dergi beni tamamen hayal kırıklığına uğratmıştır. iş çıkışı sırf ismet özel sayısını okumak için koşturarak eve giden ben, kahvemi hazırladıktan sonra bir de ne göreyim; izdiham derginin ismet özel arşivinden anlayışı google görsellerde özel ismet beyin fotoğraflarını renkli kutucukların içerisine yerleştirip bize sunması. vallahi o gün kırıldığım kadar kimseye kırılmadım ben. hemen dertleşmek için can ciğer dostum
(bkz: git " class="bkz">git ) aradım içimi döktüm. sağ olsun beni rahatlattı. rica ederim bir daha özel sayı falan yapmayın. yapacaksanız da özel basım nasıl yapmışlar arşivlere bakın. ben size her türlü yardım ederim. yeter ki twitter da paylaşılan 140 karakterlik yazılar gibi sayı yapmayın. sevgilerimle.
bir edebiyat dergisi. popüler ve popülist. twitter'dan takip ettim bir ara. çok fazla yersiz bir gevezelik ve sulandırılmış bir edebiyat gördüm, takibini bile bıraktım.