jackonbir

1 /
#7140490

Dostum selamlar, 60 iq dinciler tarafından burada açıkça anlatamayacağın travmatik bir durum yaşadıysan küçüklüğünde, dm’den bana ulaş sana terapist numarası vereyim.

Ayrıca bir başlığa günde bir tanımdan fazla girmekle ilgili sözlükte bir kural vardı diye hatırlıyorum, ilgili mercilere hatırlatıyorum.
#6420402 tanımına bakılırsa bugün müdüründen azar işitmiş yazarımız.

Bu arada tanımına eksi veren iki kişiden biriyim. Müdür olduğumuz anlaşılsın. Biri de muhtemelen derviche'tir. O da buranın müdürü sonuçta.
Hem Koca sözlükte iki müdür mü varmış.
Müdürler ve kendini müdür hissedenler lütfen tanım başına.
--- alıntı ---

yaşın kaç kardeşim bilmiyorum ama biz bu işlere yeteneklerimizi, ömrümüzü, sağlığımızı verdik. zaman içinde gerçekleri görebilmen umuduyla...

--- alıntı ---

işte ben burada insanlarla bu yüzden tartışmam. "Zaman içinde gerçekleri görebilmen umuduyla" yani sizlere göre gidilen yol yol değil mantığı. Bu fikir de sizi bağlar.
(bkz: #6177850" class="bkz">#6177850)

Sizin gerçeğiniz bu olabilir. Şu sözlükte bazı mevzulara girmem, bu mevzuda onlardan biri. Tepkim kötü olan bireylerin, bazı çöplerin herkese mal edilmesineydi.

Bu yolda birşey öğrendiysem, her kulu aynı kefeye koymamak, insanları zan altında bırakmamaktır.
kendisini kız evladıyla ilişkisini anlatan bi baba olarak yazdığı tanımla tanıdım ben. öncesine dair pek bi bilgim yok. yalnız şu günlerde tanım olsun taştan olsun, başlık olsun beri gelsin mantığı ile yazmakta galiba. sola hareket katıyor sağ olsun lakin o güzel dokunaklı tanımlar eskidendi çok eskiden di sanırım..