jahrein

1 /
Ekşi sözlüğün ve bilumum muhalif tayfanın prensi Ekrem İmamoğlu’na yaptığı eleştiri ve hakaretler yüzünden Ekrem’in müridlerince linç edilen yayıncı. Daha düne kadar jahrein reyiz diyenler bugün küfür ediyor. Hiç ağlamayın. Bu ve bunun gibi tipleri sizler adam diye meşhur ettiniz.

git
Son zamanlarda geçmişte yapmış olduğu pkk sevici tivitlerini kendisine hatırlatanlara, seri olarak ağır küfürler ediyordu. Öyle böyle küfürler değil. Bu sayıda takipçisi olan birinin, millete ana bacı dümdüz gitmesine haliyle izin verilmemiş. Sen ona fetöcü, buna pkkcı de, "ama sen de demiştin" diyenlere söv. Ne güzel tivitır be...
*
İmamoğlu’na çok kırılmıştı. İçerden eleştiri yapmıştı.

Bir ara “tuvalet terliği” muhabbeti yapmıştı. Hesabını kim yahut kimler şikayet etti bilmiyorum. Bağzı CHP ve PKK hesapları deniyor lakin emin değilim.

İfade özgürlüğü yokmuş demek ki!!
jahrein kıbrıs dağlarında açan mor menekşelerin verdiği kokunun kıbrısça ismi imiş. eleman hakkında ekşide 100 değil 300 değil tam 401 sayfa entari girilmiş. hey maşallah.

siyasi figürlerle yaptığı videolar var. bir tanesinin birazını izledim. şunu da sorsaydı, ah buna cesaret edemedi gibi bi durum olmuyor. soruyor çat çat. kkha isimli bir seri galiba. kkha nın açılımı da konuşalım konuşalım headshot atalım . orijinal duruyor.
tanımam etmem dün tvde görünce bizimkiler ne demiş diye baktım , youtube ve pek çok sosyal medya mecrasında faaliyet gösteren biriymiş ve bayağı bi gömmüşsünüz adamı.

ama dün gece teke tek'te dinlediğim kadarıyla gayet aklı başında makul ve mantıklı konuşuyordu.

&t=91s
git

İlgili paylaşımında haberin yalan olduğunu belirttim. Muhabirin açıklamasını da gönderdim. Eminim gördü ve daha sonra engeli bastı. Düzeltmedi, özür dilemedi. Korktu ve kaçtı.

Kendisi 2023 yılında mv adayı olacakmış.

Allah bunlara fırsat vermesin. Şu anki yiyicilere de tekrardan fırsat vermesin.