jan vesely

1 /
fenerbahçe'nin kolon ve kirişidir. sezonun mvpsi olduğu yıllarda ki vesely'yi izletiyor bizlere son maçlarda. sonuç olarak fenerbahçe beko'da 9 maçtır kazanarak playoffun en favori takımlarından birisi oldu. nando de colo ve guduric gibi iki süperstarda beklenen katkıyı yapınca, vesely-de colo-guduric bermuda şeytan üçgenine evriliyorlar. pierre, ulanavos, barthel, brown'da biraz katkı yapınca, feerbahçe yenilmez bir takıma dönüşüyor. bakalım berbat başlayıp, yükselişe geçen bu yurolig sezonu nasıl bitecek fenerbahçe için. yalnız vesely'de en ufak konsantrasyon eksikliği olursa, fenerbahçe için acısı çok fena olabilir çünkü bu sene yurolig takımları arasında çıta çok ama çok küçük farklarda. azıcık form düşüklüğü veya maçı kazanma isteği eksikliği olduğunda alba, asvel gibi görece düşük kalite takımlar bile sizi yenebiliyor. bu haftaki yuroli maçlarında bunu çok iyi gördük. ilk 4 sırada bulunan takımlar barcelona, milano, real madrid ve cska moskova hepsi birden yenildiler.
euroleague 2018-2019 sezonu ilk yarı maçlarının emvipisi seçilmiş fenerbahçe beko basketbolcusu. ekpa udoh sonrası epey gelişti kerata. bu sene özellikle faul atışları ve orta mesafe şutları baya baya yüksek yüzdelere ulaştı. başarılarının devamını diliyoruz. kaybedilen ilk cska moskova final maçında kaçırdığı faul atışı sonrası baya çalışıyor demek ki faul atışlarına. çalış tabi lan, başka işin mi var.
Bazı zamanlarda tutukluk yapıyor bu zamanlarda genelde final four'a denk geliyor. Gününde olduğu zaman fenerbahçe açık ara her takımın önündr favoridir.
nba kılasmanında olmayan ama avrupaya da fazla gelen topçu. şahsen geldiği günden bu yana ben pek ısınamadım kendisine ama fenerbahçem için epey işlevsel bir silah olduğu gerçeğini de göz ardı etmiyorum tabi
Yanılmıyorsam Türkiye kariyerinde all star saçmalığındaki smaç yarışmasında hiç yer almayan çek pivot. Yahu jan Vesely siz smaç yarışması mı olur?

Velhasıl kelam Avrupa basketbolunun en iyi pivotudur kendisi. Canımızdır, ciğerimizdir. Jan jan Vesely, uçalım Vesely. Smacı basmadan duramıyoruuuum!
Her sezon üstüne koyarak ilerliyor. Ekpe udoh`ın yyokluğunu doldurmuş vaziyette. geleni geçeni blok manyağı yapıyor, hayvan gibi yapıştırıyor. Smaçları ise takımı ve taraftarı fazlasıyla ateşliyor.

">git