jbl

1 /
Şu 60-70 tl civarında olup heeerkesin ama herkesin aldığı kulak içi kulaklığını kullanmış idim. Ses kalitesi ortalama idi, dışarıdan gelen sesi de önlemiyordu asla. Ama seviyordum sözlük. Ta ki cebimden kaçana kadar. Bu kadar erken kaybolmasa daha sağlıklı bir yorum yapabilirdim o yüzden.

Ha bir artısı da tasarımlarının çok şık ve kullanışlı olması. Neredeyse her kulaklığı öyle. Antin kuntin aptal saptal tasarımlara ve renklere sahip değil. Diğer kulaklıklardan en büyük farkı olabilir.
çok güzel kulaklıklar üreten firma ürünlerinim f/p oranını yüksek bulurum. bu markayla tanışmadan önce her 2 yada 3 ayda bir kulaklık bozan ben bunların bir ürününü 2 sene kullandım 2 sene sonunda vatan bilgisayar 'a gidip sesinde bozukluk var dedim direk paramı verdiler o parayla iki tane farklı marka kulaklık aldım iki si de 6 ayda bozuldu sonra bunlardan bir kulaklık daha aldım şu anda 1 seneden fazladır kullanıyorum.
kensinin efsane olması 38 cm'lik 1000 wattlık subwooferları ile olmuştur. rms değeri oldukça tatmin eder. kendi hazır kabinleri kullanıldığında verimliliği artıp bagajda daha çok yer açılır. evde var iki tane, arada yuvama dönüyorum annem gözü gibi bakmış evladımın eşyaları diye. her geldiğimde gözümün içine bakıyorlar. eski günlerim aklıma geliyor.
kendisinin efsane 6000 wattllık amfisi vardı.
alpine ile kapışır.