jeff bezos

1 /
özellikle pandemi sürecinde, katladığı serveti ve bu süreçte yaşanılan sefalet manzaraları ile, insanlığın ortak nefretini kazandı. yok yatıyla ilgili haberler, yok aldattığı, takıldığı hatunlar, yok uzay bilmem bir şeyleri... yağı çok buldu, besbelli...

Hollanda Rotterdam’da yakın zamanda yenilenen ve De Hef olarak bilinen Koningshaven Köprüsü'nün Amazon'un kurucusu Jeff Bezos’un yatının geçmesi için söküleceği haberleri öfkeye yol açtı. Rotterdam belediye başkanı, Jeff Bezos'un 400 milyon sterlinlik süperyatının geçebilmesi için tarihi Hollanda köprüsünü sökülmesini onaylamadığını söyledi. Rotterdam halkı ise, Bezos’un teknesinin geçmesi durumunda çürük yumurta atılması üzerine sosyal medyada kampanya başlattı.

git
57 yaşında uzaya çıkmış insan. olay bir arkadaşa bakıp çıkacaktık kadar kısa sürede gerçekleşmiş olsa da başarılı bir şekilde gidip geldi adam. zaten para gırla dünyada yapılabilecek en ekstrem şeylerin tadını fazlasıyla almıştır. aha uzaya da çıktın dayı ama daha emeklilik yaşını bile doldurmadın ne olacak şimdi. çok sıkılacaksın çoook.
Sanırım dünyanın en zengini. Jeff efendi’nin de musk gibi uzayda medeniyet kurmayı amaçladığını haberlerden öğrendik. Orada yapay iklim, yapay yerçekimi ve medeniyet namına herşey olacakmış ayrıca orada trilyonlarca insan yaşayacakmış. Bu keltoşa gel afrika’yı ihya edelim desen elini cebine atmaz ama bu hayali ve olmayacak şeylerle ilgileniyor.
örnek alınası insan.

‘97 yılında karısının okuduğu kitapları satarak geçimini sağlarken 2019 yılında 36 milyar dolar nafaka ödeyerek boşanmıştır.
Kaşıkçı cinayeti üzerinden selman denen yahudi Suud şeytanı ile laf dalaşına girmiş.

Hack ve tehditle suçluyor. Ölürse selmandan ve siyonist eşeklerinden biliniz!
git 'un kurucusu olan Amerikan girişimci ve iş adamıdır. aynı zamanda E-ticaretin gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. git onun yönetiminde dünyanın en büyük ve örnek alınan internet satışı şirketi olmuştur. Bu öncü hareketi nedeniyle Time Dergisi tarafından 1999'da Yılın Kişisi seçilmiştir.
AMAZON gibi Bir ŞİRKET KURMAK hakkında bilgi vermiş olan Amazon'un kurucusu. JEFF BEZOS BUNUN İÇİN 4 MADDEYE DİKKAT ETMENİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYOR: "MÜŞTERİYE DEĞER VER, icat ETMEK içiN iSTEKLi OL, UZUN VADELİ DÜŞÜN, OPERASYONLARI MÜKEMMEL YAP"