john mcafee

1 /
ispanya'da tutuklu olan mcafee hücresinde ölü bulunmuş. milyarderin kendini neden astığı bilinmiyor.

ama milyarder bir adamın kendini asması da inandırıcı değil. işin içinde bir iş var galiba.

senin antivirüsününü de sevmem zaten.
suikast girişimi sonucu birkaç gün kaldığı komadan çıkan antivirüsçü ve hobi olarak abd başkanlığına aday olan abimiz.

antivirüs şirketini intel'e satmış, sonra hızını alamayıp "siber parti"yi kurmuş!

böylece 2016'da olduğu gibi 2020'de de tekrar başkan adayı olacakmış.

malum odaklar istemediğine göre oyum siber parti ve john başgan'a...


git
git

git
piyasayı alt üst eden karaktersiz. altcoinler onun gazabına uğradığından beri belini doğrultamadı. geldiği son nokta da bu.

galiba 17k dan bitcoin'e girmiş şimdi elinde patladığı için pump attırmaya çalışıyor. *
İlk ticari antivürüs yazılımının kurucusu.

(bkz: mcafee)

son açıklamasında;

"Bir Bitcoin 2020 yılının sonlarında 1 milyon dolar olmazsa bir televizyon kanalında kendi cinsel organımı kesip yiyeceğim"

demiş.


--- alıntı ---

İlk ticari antivürüs yazılımının kurucusu John McAfee, sanal paraların güçlü bir savunucusu olarak biliniyor. Gerek Bitcoin gerekse diğer altkoinlere yüklü yatırımyapan ünlü iş adamı Bitcoin ile ilgili girdiği "Bir Bitcoin 2020 yılının sonlarında 1 milyon dolar olmazsa bir televizyon kanalında kendi cinsel organımı kesip yiyeceğim" iddiası ile tekrar gündemde.

McAfee ilk olarak Temmuz 2017'de Twitter hesabında kendisine yöneltilen "Bir Bitcoin üç yıl içerisinde 500 bin dolar olacak mı?" sorusuna verdiği "Eğer olmazsa televizyona çıkıp cinsel organımı kesip yiyeceğim." şeklinde yanıt vererek ses getirmişti. Bu tweeti attığında bir Bitcoin 2 bin 800 dolar seviyesinde bulunuyordu.

McAfee aynı yılın 29 Kasım'ında attığı yeni tweetinde ise "Bitcoin'in 2020 yılında 500 bin dolar olacağını söylediğimde, 2017 yılının sonunda 5 bin dolarolacağını gösteren bir model kullanmıştım. Ancak Bitcoin bu modelin ortaya koyduğundan daha hızlı bir değişim gösteriyor. Bu nedenle artık 2020 yılında bir Bitcoin'in 1 milyon olacağını düşünüyorum. Daha önce girmiş olduğum iddia hala masada eğer yanılırsam cinsel organımı yiyeceğim." demişti. McAfee bu tweeti attığında ise bir Bitcoin 9 bin 700 dolar seviyesinde idi. 17 Aralıkta 19 bin 800 dolara kadar çıkan Bitcoin yılı 13 bin 800 dolardan kapatmıştı.

2018 yılında sert düşüş yaşayan Bitcoin cuma günü 7 bin 900 dolara kadar gerilerken birçok insan McAfee'nin bu iddiasına bağlı kalıp kalmayacağını da merak eder duruma geldi. 

McAfee Bitcoin'de adeta panik havasının yaşandığı cuma günü attığı yeni tweetinde daha önce girdiği iddiayı hatırlatarak şunları söyledi: "Birçok insan geçen iki gün içerisinde daha önce girmiş olduğum iddiaya sadık kalıp kalmayacağımı soruyor. (Yani 2020 yılı sonunda bir Bitcoin 1 milyon dolar olmazsa cinsel organımı yeyip yemeyeceğimi) KESİNLİKLE DEVAM EDİYOR!!! Ama zaten bu iddiamı gerçekleştirmek zorunda kalmayacağım. Aklınızı kullanın! Kripto camiasının iyi bildiği rakamları kullanın."

Bu yorumu üzerine kendisine Bitcoin'in son bir aydır neden düştüğü şeklinde yöneltilen soruya ise McAfee şu şekilde cevap verdi: "Tanrım! Her yükselişin tabii ki düşüşü olacak. Belki de yüzlerce kez olacak. Artık biraz cesur olun."

Twitter üzerinden 750 bin kişinin takip ettiği McAfee, kısa vade için bir tahmin yapmanın şu an erken olduğunu ancak Mart ayına kadar Bitcoin'in 15 bin dolar seviyelerini görebileceğini de belirtti.

--- alıntı ---

git
abd 2016 başkan adayı. donald trump'ın rakibi.

bir de windowsun xp li yıllarında güvenip pclerinizi emanet ettiğiniz mcafee anti-virüs yazılımının geliştiricisi ve sahibi imiş. oyları baya düşükmüş galiba.
ulan ben o antivirüs programını orjinal cdsinden yüklerken cd'den bilgisayarıma virüs bulaştı tabi oyların düşük olacak. millet niye güvensin sana. latte markası ile beyaz rapçi sahne adı arası bir adın var ayrıca millet sana neden güvensin.

o değilde en çok mustafa topaloğlu yeni amerikan başkanına yeni hoşgeldin şarkısı yapacak mı onu merak ediyorum.