kızına ve oğluna cinsel istismarda bulunan baba

başlığı uydurmak için baba dendi ama böyle baba olmaz.

konya'da 42 yaşındaki adam hem oğluna hem de kızına cinsel istismarda bulundu. çocuklarım internet bağımlısı diyerek reddetti ama 14 yaşındaki kızın mahkemeye sunduğu ses kaydında yalan söylediği ortaya çıktı.

''iyi düşün. herkes gittikten sonra tek olduğumuzda her şeyi yapabiliriz. anlamıyorum, seni sevmenin neresi mantıksız. çok seviyorum. en ufak bir şeyde kızıyorsun, dokunmama izin vermiyorsun, sevmeme izin vermiyorsun. sağına, soluna dokununca bir şeyler mi eksiliyor sanki"

haber
devamını gör...
kendi evladına şehvani duygularla yakaşabilecek kadar insanlıktan çıkmış yaratık tipi.

şimdi bu adamların hadım edilerek, damat koğuşuna konulması ve ölene dek, kolanın ve bilumum şişe içeçeğin sadece ağız yolu ile alınamayacağının gösterilerek uygulatarak anlatılması gerektiği kanaatindeyim.

nasıl bir yokluktur ki bu...

Allahım aramızdaki akılsızlar yüzünden gerçekten bizi mahvetme.
devamını gör...
skandala, rezilliklere imza atan ve kendisinden nefret ettiren "sözde" babadır. bu ve bu gibi mahlukat sürüsünü izole veya rehabilite etmek yerine tenkil edeceksiniz!
devamını gör...
yazıp yazıp siliyorum, diyecek hiçbir şey yok. Allah seni bildiği gibi yapsın, ömür boyu bu rezilliğinin pişmanlığını yaşaman dileğiyle. bu haberi okuyup sana beddua eden insanların bedduası bile öyle yeter ki iki yakan bir araya gelmez, gelmesin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.