kadın arabayı park ederken susmayı başarabilen erkek

1 /
kadın arabayı park ederken değil de, terk ederken susamıyorum. şayet her seferinde, "aşkım yavaş" demezsem, o kapıyı öyle bir kapatıyor ki, örs kemiğimde demir dövüyorlar mübarek. bu durum kadınlarda biyolojik sanırım. zira bizim kız da, arabanın kapısını bir devri kapatırcasına kapatıyor, eğer susarsam. ama susmam, susamam.
Alnından öpülesi erkektir. Sus da kadın yapacak ama susmaz asla susmaz ve kadının tüm geometrik hesaplarını alt üst eder. Dinlemeyiniz. En iyi yapacağınız park yine kendi ölçünüzdür.
Bunun bi de baba versiyonu var. Arabadan inip tüm mahalleyi ayağa kaldırır. Ne kadar az dinlemezseniz sokağa daha az rezil olur ve işi çabucak bitirip içeri kaçma imkanınız olur.

Ek: her seferinde sanki ilk defa park ediyormuşsunuz ve yer çok darmış gibi yapmasa da olmaz.
başarabilmesi için arabanın en az üç beş metre ötesinde durması gereken insan evladı.

baktınız topla gel, sağa kır, ama çok da kırma, şimdi tam sol yap ama yapmıyormuş gibi de dur diyor, arabanın anahtarını da üzerinde bırakarak uzaklaşın...*
Yıllar önce ankara Kızılay da bir kadın park mi edecek ne yapacak bilemiyorum, tarla kadar kaldırımda metrelerce arkasında elektrik direği var, kadın arkasına bakıyor ama zerre Manevra yok, hiç bir şey yok ağır ağır kendinden son derece emin vaziyette gitti gitti elektrik direğine hötört diye oturttu, millet ağzı açık bunu izliyor kafası kıyak heralde diye sonra kadın bastı gitti ya git kadına konuşsan ne sussan ne misal.
Kadin arabayi Park ederken kismindan sonra okumayi biraktim.

Duz duran hareketsiz arabayi gozumun onunde elektrik diregine vuran abladan sonra inancim kalmadi.
nesilleri tükenmek üzere. zira eğitmende bile bu müsterih hal yok.
yavv dayı ilk deneyim işte ne bagırıyosun.

nolmus yani direksiyonun düz halini bilmiyorsam..