kadın deve üstündeyken bile kocasını reddedemez

1 /
bazı iddialara göre hadismiş. hadislerin çoğu da islam engizisyonunun maddi ve cinsel ihtiyaçlarına dönğk uydurmalar olduğu için, zaman harcamaya değmez.

bilimdi, ahlaktı, istlam toplumlarına yaşanan beşeri yozlaşmaydı; geri kalmaydı, bunlara kafa yorup çözüm aranacağına, kim kimle sevişebilir, erkeğin çok önemli ve kutsal ihtiyaçları nasıl giderilebilir bununla meşgul bu tayfanın kafası. bir de kafa yormayanı cahillikle suçlarlar. bilinçli kara taassup kadar kötüsü az bulunur.

gerçekten, bu tip saçmalıklar, kafalarda soru işaretleri oluşturmuyor değil.

siyasal islamcı tüccarlar, bu ülkenin başına gelmiş en büyük felakettir.

ahlak, imandan önde gelir.

gereksiz fazla tepki verilen konu. anlatılmak istenilen belli.
de, ben şeye takıldım;
develerle uzun yolculuğa çıkıyorsun. hatun deveye binmiş, adam yürüyor çöl sıcağında, kan ter içinde. muhtemel ki susuzluk da var, adamın seksi geliyor. (bkz: seksi gelmek) şimdi yazarken düşündüm de, adamlar bir yandan da haklı. deveden inip binmek zor. hatun sen zahmet etme ben oraya geliyorum.
ahahaa, relaks, ya bide peygamber döneminde , hatta peygambere yöneltilen bu tip soruları bizim muhafazakarlara yöneltsen iblis der taşlarlar. oysa sahabe için normal şeyler seksten bahsetmek. hatta kendim de utanarak yazıyorum ama onlar söylemişler; yoo yazamayacağım o rivayeti...
Arabada sevişilebilir şeklinde ictihat çıkartılabilir.

Fakat deve üstü caiz değildir. Arabaya siyah zift siyahı film çektirilir de devenin neresine film çektireceğiz? Public mi yapalım yani amaç ne?
fetva değil lan cahiller hadisi şerif bu. bilmiyorsunuz madem araştırın. islamda kocanın karısı üzerindeki en büyük haklarından birisi cinsel ihtiyacının ertelenmeksizin giderilmesidir. tabi meşru bir sebep varsa başka. ama yok bulaşık yıkıyordum, yok dizi izliyordum falan bunlar bahane değil. hatta bana çiçek almadın ben sana küstüm hiç değil. bu deve mevzusu da bunun gibi biraz. kıytırıktan bahaneler uydurup kocanızı ihmal etmeyin denilmiş sadece. ama tabi islam düşmanlarının dolmuşuna binip disneylandı gezmek daha tatlı değil mi?