kadınları anlayamamak

1 /
aslında farklı bir popülasyonu anlayamamaktır. kadınlar bizimle aynı coğrafya'da yaşasa bile dini geleneksel sebeplerle erkeklerden farklı bir gelişim süreci geçirmekte. bu durumda hareket ve düşünce şekillerine yansıyor. istatistiki araştırmalar yapılırken standart sapma dışındaki değerler göz ardı edilir. kalan anlamlı veri üzerinde çalışlar yapılır. böyle istatistiki bir çalışma yapılsa yatkın düşünceler baz alındığında belki türk kızı meksika erkeklerine ya da japon erkeklerine istatistiki olarak benzer sonuçlar verecek. hatta japon erkeği türk erkeğine türk kızından daha ayrık bir sonuçla kümelenecek. bu durumda sonuç ne olur. japon erkeklerini anlayamamak türk kızları anlayamamaktan daha zor olur. bu yüzden bir cinsi anlayamamak diye bir şey yoktur. bir popülasyonun davranış şemasını anlayamamak diye bir şey vardır.
kadınları anlayamamaktır.

ya kardeşim söz meclisten dışarı kendinizi neden bu kadar aşırı önemsiyorsunuz. ? kimsiniz siz . ?

aynı sözüm bazı erkekler içinde geçerli. olum, siz kimsiniz. yalnız burası biraz konu dışı. bu konuya başka bir başlıkta değineceğim.

kadınlar, kendinizi bir sebepten ötürü ileri görüyorsunuz. bundan bahsetmek istemiyorum. ortam zaten burada müsait değil. fakat şunu iyi düşünün, sizde erkeğe muhtaç varlıklarsınız. nasıl bir erkek bir kadına muhtaçsa , sizde öyle.

herkes allah ın kulu ise, herkes yerini bilecek aga. evet.