kamusal mizah

1 /
her videosunu izlediğimde içimden ve dışımdan "nesi komik lan bunun mimik oynamadı" dediğim youtube'daki mizah kanalı. gerçekten hiç mi hiç komik değil. o zaman neden izliyorum? yüzbinlerce abonesi var bu kadar insan yanılıyor olamaz belki kaçırdığım bir videosu vardır komik olan diye izliyorum. yok arkadaş. çok ince zeka ile işlenmiş derinlikli espriler de değil. öyle olsa bile komik değil. mizahın asıl vasfı güldürmek zaten aksi taktirde istediğim kadar iyi mizah yaptım de yapmış olmazsın. her neyse. 2 tane komik videosu var istisna olarak. "çok üst düzey bir espri" videosu bir de "evrimi çürüten adam" videosu. bunlar harbiden komik. 2 . si her daim komik. 1 . si birkaç seferlik.
önceden gelmeyen kargolarla ilgili yaptığı videoyu dizileştiren özgür turhal ve eşinin mütevazı serbest mizah girişimi. tv'de dikkat şahan çıkabilir tarzı programlara hala yer olsaydı muhtemelen ana akım medyaya geçebilirdi kendisi. zamanı ıskaladı adam. artık sadece survivor ve güldür güldür.önceki video:

özgürün anlatım tarzı sebebiyle aşırı güldüren bir youtube girişimi. adam hakkaten komik ya bi de işin en güzel kısmı adamın genel kültürünü ortaya koyarak espri yapması ve ince ince nakış gibi gönderme dokuması (bu konuda kendileriyle dalga geçtikleri bir video var.

en güldüklerim: