karneleri adreslere götüren akp il başkanı

1 /
Aktif korona teslimatçısı. Ben olsam eve almam mesela. Hayır karne alan kaldı mı ya hu. Veriyoruz, on dk ya çöpte. Çocuk zaten telefondan e okula girip bakıyor.
Karne dağıtımı ile ilgili bir açıklama yapmış açıklama aşağıda ancak böyle birilerini sevindirmek için yapılan tüm işlere yanında fotoğrafçı ekibiyle gidilmesini ben ahmakça buluyorum. olay her ne kadar muhalif haber kanallarınca köpürtülerek servis edilmiş olsa da ben yapılanın yanlış olmadığını sadece yapılma şeklinin salakça ve aptalca olduğunu düşünüyorum.


“Cuma günü yurt genelindeki tüm okullarımızda “dijital karne” dağıtımı gerçekleştirildi. Bizler de şehrimizde ikamet eden ve halihazırda iletişimde olduğumuz üç ailemizin üç başarılı evladına bir sürpriz gerçekleştirdik. Bu sürprizimiz, zaten iletişim halinde olduğumuz velilerimiz tarafından (Burada belirtiyor olmaktan mahcubiyet duyuyorum ama his yoksunlarına belki bir cevap olacaktır; kızlarımızdan bir tanesi, babasını Covid-19 belasından dolayı kaybetti. talep edildi. Veliler karneleri bastırmışlar ve bizi davet ettiler. Bizler de böyle bir hayra, böyle bir mutluluğa vesile olmaktan geri duramazdık. Hediyelerimizi hazırladığımız gibi bu üç evladımızın evlerine gittik”) dedi.
anlamsız reklam çalışması. yıllardır karneler zaten e-okuldan günler önce belli olduğundan "karne heyecanı" diye bir şey kalmadı zaten. kaldı ki bu dönem okullarda verilen en düşük not 80, ona itiraz eden veli bile gördüm ve öğretmen de notu değiştirdi*.