karşılama komitesi tarafından karşılanmayan yazarın bahtsızlığı

1 /
Doğal seçilim ile benzeş olan tercih bahtsızlığı. Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkarsanız hoşluk ve esenlik bildirimi uğramaz size. (Aslında salyangoz tüketen Müslüman mahalleler var da bu başka bahis) çatkapı gelip muhalefet kılıcını biler, mezhepsizliği yayma derneğinin onursal üyesi gibi yazar ve cicili bicili muhabbetlere Fransız kalırsanız; diyeyim size, kimsecikler size "hoş geldiniz" demez.

Fikirlerinizi ve renginizi Alıştıra alıştıra, sinsice, saman altından sular yürütüp, dahası gemi filoları işletmeciliğine çaktırmadan soyunmalısınız.
Vay efendim bana kimse hoş geldin demedi, demez tabi güzel abim/ablam, çağ münafıklık çağı, çağ politik suretler pazarı. Siyaset ilmini gözetilmeli. Politika hayatın her alanında.
Teşekkürler.
O ele ya bele zaten gözümüze çarpacaktır. Zaafımdır nickaltı yeri. Övmek felan geçiniz bunları. Benim huyumdur her yere bi maydanoz olmak. Mutlaka zaten bi meraklı kitleye sahibiz. Kimmiş neyin nesi imiş, yok adı neymiş, yok yine uzun bir nick mi yoksa nedir diye gözel gözel merak ederiz hehe. tous ensemble . Hep beraber bi hello, bonjour, guten Tag, welcome ve buenos dias amigosss.
Bence büyük kayıp. Çünkü;
Liitfin kendinizi belli ediniz ki, kahvemizi, pisküvitimizi alıp bi hoooş geldinize gelmek istiyoruz. Konfetilerimiz, yer yer tatlış emojilerimiz ve otlardan bir demet çiçeklerimiz bile var.