keanu reeves

1 /
matrix'teki oyunculuğunu çok beğendiğim oyuncu. orası için biraz saf tipli* ama yakışıklı biri lazımdı kendisi bu tipe uyuyor. devil's advocate diye bir film vardı al pacino'yla beraber oynadığı müthiş bir filmdi ordaki oyunculuğunu da beğendim. tam arada kalmaların adamı kendisi. bir sıkıntısı varken düşünmelerin düşünürken de ponçik olmaların adamı. kararlı,tuttuğunu koparan tavırları yakıştıramıyorum kendisine eğreti duruyor bence. kısaca efendi biri.
şu adamın tevazusu sözlükte kimsede yok. ünlüsün hemen her şeye sahipsin ama metroda gidiyor paçoz gibi giyiniyorsun. imaj umurunda değil yakışıklı ve yüzü eskimeyen biri olarak şahsen tebrik ediyorum.
Övüyor muyuz?
Dayı artık yaşlan gözünü seveyim.
Size bir fun fact: Sandra Bullock speed filminde abayi abimize yakıyor uzun yıllar ondan bir hamle bekliyor. Daha geçen sene keanu reeves diyor ben de ona boş değildim. Sunucu diyor niye hiç açılmadn, görüşmedin, reis diyor birlikte iş yapıyorduk ama sete gelmek için her gün can atıyordum diyor.
Babadaki proluğa bak hele. Karşılıklı bir çay sigara yapmak isterdim bak.
uzun zamandır övülmemiş, o halde katıldığı programda kendisine sorulan "sence öldüğümüzde ne oluyor"* sorusuna verdiği "bizi sevenler bizi çok özler"* cevabını bırakalım şuraya: