kelenderis

1 /
Ne dediği anlaşılmayan yazılarıyla ve bahsettiği gibi işidçi kafasından oluşan bu cahillerle dolu sözlüğe değerli katkılarına son verip kendisi, dili ve karakterine en uygun mecra olan kaba sözlüke terfietmiş sözlük yazarı. Bahsettiği gibi gömülüp gömülüp tekrar gelmesi ne kadar iyi bir yazarı kaybettiğimizi göstermektedir.
Başka sözlüklere gidip utanmadan aynı mahlas ile hesap açıp burada üyeliği bulunmasına rağmen burayı elden geldiğince kötülemeye and içmiş bozuk tip. Ayh kızacak güruhu şimdi, öyle ahlaklıdırlar ki laf söyletmez ama söylerler. Söylerler sonra da lafı yiyince vay efendim derler.

Ulen sibidi senden ala işid kafataşçısımı var, densiz. Ortalığa gelip pislik yapıp, sana buyur demeyenlere buradan oraya gidip kötüleyenler gibi saydırmak nasıl bir doğrunun yüzüdür acaba. Hepsinin tek özelliği her yerde tükürük saçarcasına pisliklerini kusması ve neticesinde pisliklerine dur denmesi. Dur diyince burası bla bla bla. O mecrada kalmanız dileğiyle. Ağzı bozuk, bi tarafı bozuklar. Dur kaçam ekürin gelmeden. Eksiye vurun, ikiyüzlüler.

Sözlük açılınca onbintürlü yüzden biriyle buraya geleceğine eminim. Yazdığın gibi, onbinkere gömülüp, ceza alıp yine yine vazgeçemeyen çapsızlardandandan.. Dan..

Başka mecralarda dünyasözlüğü kötülemek kural ihlali dimi dimi..

Böyle düşündükleri bir mecrada niye bunca burada olma çabası? basiretsizlik bu ya ballandıra ballandıra gömülüp gömülüp geliyorum diye anlatmaları. İlginç.
president'in dikkatini çekmiş evet, geçenlerde yazmıştım, 6 aydır müzik dinlemiyorum. bunun bir kaç sebebi var, en baştaki sebebi;
eşimden ayrıldım, daha doğrusu degaj yedim, şutlandım, şu an bir köyde tek başıma evde kalıyorum, çok cılız bir net bağlantım var, sadece sözlüğe girebiliyorum diyebilirim. evden, ceketimi alıp çıktığım için maddi sorunlarımda var, her şeye sıfırdan başlamak gibi büyük bir mücadele içindeyim, bu travmanın etkisi ile birde müzik dinlersem ağlamaktan helak oluyorum, 6 ay oldu baya bir şeyi düzene koydum bakalım, tekrar müzik aletleri almaya başladım, çat pat dinliyorum umarım daha iyi olacak.
Siyaset ve din içerikli tanımlarından dolayı kendisine hidayet dilerim. * Bunun yanında bi ara çok güzel türküler paylaşırdı sözlükte. Noldu kelender abi bas gitarının tellerini mi kurşunladılar, niye müzikten konuşmuyorsun hiç?

Hadi bakalım görev başına, marş marş...