kelimelik

1 /
şu sıralar yine sardığım oyunu oynamak çok keyifli de, arkadaş listesi olmayınca olmuyor onu anladım. rastgele oyun daveti sonrası gelenin profili zaten avaz avaz "tanışalım mı?" diye bağırıyor. o da yeni hesaptır belki iyi oynuyordur diyorsun yok. sohbetler kapalı ama ya bekleyeceksin ki adamakıllı hamle gelecek ya da puan düşüklüğünü göze alıp bırakacaksın oyunu.

kelimelik oyununu hamlelerde ciddiye alan, hayatında ise keyfe keder takılan arkadaşlar varsa yazabilir bana.
eğlenceli oyun. yeni kelimeler öğrendim cümle içinde kurup hava atacağım yakında.* keşke mesajlaşma kısmı olmasa mesajlarına cevap vermediklerim hemen oynamayı bırakıyor sanki mecburmuşuz gibi halbuki cinsiyet belli edecek bir adım bile yok. mesajlaşma kapatılıyormuş hemen kapattım. şimdi oyun oynamak isteyenlerle seviyeli bir şekilde oynuyoruz.
herkesin halen daha oynayıp oynamadığını merak ederken canlandırılmasıyla hayretlere düştüğüm sevimsiz oyun.

ne var bunda böyle eğlenecek anlamıyorum, neyse ben oturup güldür güldür show tekrarı izleyeyim.......
Uzun zaman sonra hadi indirip bir iki oyun oynayayım dedim ama bu platformun insan tipi hiç değişmiyor. Hamle yapmıyorlar, teslim oluyorlar... Bir oyun açtım baktım hamle gelmiyor, başka açtım. Onda da tık yok, bir tane daha açtım... Şu an iki rakip teslim oldu, beş tanesinden hala hamle bekliyorum. Abi nasıl bir kafanız var ya! Kadın nickiyle gireceksin abi buraya.
delirdiğim bir esnada nickimi deliyim* olarak değiştirmişim. ben de müptelası sayılırım. az önce kelenderis'i bilmem kaçıncı kere yendim de geldim başlığa. laf aramızda doyamadı yenilmelere.

deliyim*