kemal kılıçdaroğlu

1 /
Sosyal Medya Yasası’nın Meclisten geçmesi halinde bunu Anayasa Mahkemesi’ne götüreceklerini söylemiş. Geçmemesi mucize olur simdiden yola çıkın kemal bey.
akp açılım zamanı teröristleri davul zurnayla karşılarken "terörü bitiriyor helal olsun reyis'e" deyip coşanlar, fetöcüleri devlet kurumlarına doldururken "helal olsun asım'ın nesli geliyor" çekenler, yıllar boyunca adım adım ekonominin ağzına ederken "yalanlara aldırış etmeyin bu sene yüzde bilmemkaç büyümüşüz, diriliyoruz şahlanıyoruz" diye dangalak dangalak laflar edenler elbette kendisini sevmez. bu tipler tersten turnusol kağıdıdır.

bunlar sevselerdi kılıçdaroğlu'nun beş para etmez biri olduğu ispatlanmış olurdu zaten. bunlarda beyin mi var allah aşkına?

ekleme: bak ne güzel de biliyorlar kendilerini, amasya bardağı gibi dizilmişler eksi butonuna :)
Sevmek sevmemek meselesini ayri tutarak ülkenin belli kesiminin sanki iki donem ikiyi de gectim 1 dönemcik ülkeyi yonetmis de ortaligin . Koymuş gibi nefret ettiği, görünce sövdügü adam.

Ne biçim cahillersiniz lan ??

Ömrü hayatımda oy vermedim kendisine fakat agizdan köpük saçarak da nefret etmedim.
Saat 22:00’de kaçış planı diye bir video yayınlamış sanırım.
Telefonuma düşen bildirimlerden okudum, 1 milyar TL kaçırıldı gibi bi şey demiş galiba.
Eğer o dediği dolar değil de TL ise bence gayet makul bir meblağ. Abi 1 milyar TL demeden önce onun 100 milyon dolardan az olduğunu tekrar gözden geçirsene.
Her neyse konuşmanın sonrasında bazı akp’liler peşpeşe açıklama yapmış.
En son düşen bildirimde “iç kaos oluşturmak istiyor” dedikleri şeklinde bir ifade gördüm.
Yavrum dolar olmuş 16 lira, kaosu kılıçdaroğlu’nun konuşmasından mı biliyorsunuz, hayırdır!

Ayrıca artık kk hakkında söylenen “yok efendim o olduğu sürece Erdoğan kazanır vs” lafları bana gerçekçi gelmemeye başladı.
Ufak ufak kabul etmek lazım: Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’na rağmen kaybediyor artık.
. akpnin bu kadar uzun iktidarda kalmasında en iyi yardımcı oyuncu. rteye sorsalar karşısında kimi görmek ister diye kesnlikle kk cevabını verir.
madem ülkeyi yönetebileceğini düşünüyordun on senedir aklın nerdeydi. anket sonuçları bizim dedeyi gaza getirdi. tamam dede gel biraz da sen ye. ülkede milyonlarca insan sana sadece daha kolay devrilir diye oy verecek.
aday olması ve aday kalması büyük hata olur.

canan gibi sezgin gibi tğrk ve cumhuriyet düşmanlarını destekleyen bir kafanın rte yetkilerine sahip olması çok aydınlık olmaz.

bununla beraber, erkin yanlışlarnı da çatır çatır söylediğini, man adası hesaplarını, adalet yürüyüşünü elektrik ft ödememesini, sadat baskınını hiçe sayamayız.

- ortadoğu paryalarını göndereceğine bizi inandırısa
- bölücü tayfa ile gerçek bir mesafe koyar ve herkesi kucaklama safsatasını bırakırsa
- bağımsız yargıyı gereği gibi derhal çalıştırabilirse,
- liyakat esaslı yönetimi oturtabilirse (şu anki chpçok uzak)

neden olmasn?