kendi düşüncesinden olmayanı artılamak

1 /
Farklı düşüncelere saygı duyan yazardır. Önce okur ve artılar ardından kendi düşüncesini belirtir. Böylece farklı düşüncede olan yazarın da farklı bir bakış açısı kazanmasını sağlar. Yani umarım öyledir.
yazılan her şeyden kendine bir paye alma amacı güden yazar hareketi.

o değil de; yazdığını okudum artısı, elini gördüm artısı, mesajını aldım artısı, çıkışa gel çıkışa artısı da bu babayiğitliğe dahil mi, hiç, öylesine.....

*
sen çok yanlış gelmişsin kardeş diyebileceğim harekettir.

bu sözlükte bırak kendi görüşünde olmayanı, tanımı okumadan yazara bakıp eksiyi yapıştıranlar varken başlıkta belirtilen seviye çok yüksektir.
eğer bunu yapamıyorsanız hala yazar olamamışsınız demektir.

saçmalık içeren bomboş entryler hariç, yazarların bir konuda kendi gibi düşünmeyenleri ve yazdıklarını seri eksilemesi şöyle dursun onlara artı koyarak, mecrada hoşgörü ortamını oluşturmak, düşünce özgürlüğünü sağlamak için yaptıkları ve yapacakları faaliyettir.

başka bir fikirde olan, yazılırken özenilmiş bir entry görüyorum, olabilir kendi fikri, ama 17 eksi birden almış, ulan nasıl bir tahammülsüz tatminsiz varlıksın ki sen bunu becerdin.
işte sen kendin gibi düşünmeyene saygı göstermedikçe ve onu kabullenmedikçe dünyada savaşlar olmaya devam edecek, sıcak, soğuk, siber, telekinetik her ne haldeyse artık.

hülasa hoş gör kardeşim. onu da hoş gör bunu da hoş gör.
ama saçmalayana, hakaret edene, değerlere saygı göstermeyene de kapıyı göstermeyi unutma.