Kilo aldığını kabullenemeyip eski dar elbisesine zorla girmeye çalışan kadın

1 /
Kadın kadın da bunun erkek versiyonu yok değil mi? Ve inanılmaz çirkin. skinny fat ya da bildiğin toparlak bedenlerine o slim fit diye çıkardıkları şeyi geçirmeye çalışıp düğmeleri zorlayan. Sorsan modeli, modası bu. Yeme bizi..
3-4 yıl kadar önce istemsiz olarak beklemediğim kadar kilo vermiştim ve o sıralarda iki yakınımın düğünü olunca ayrı ayrı elbiseler almıştım, aradan zaman geçti bu yılbaşında iki nikah daha beni beklerken, o aldığım elbiseleri giyerim diye düşünüp hiç hazırlık yapmadım velhasıl denediğimde özellikle birinde biraz sıkma oldu ve ben şöyle şok, yaklaşık 8 ay önce pandemi ilk dönemlerde kilo aldığımı fark edip diyete başlamıştım ve şu an o 3-4 yıl öncekinden iki kilo farkla yırtmış olduğumun farkına vardım, yoksa elbiseler çöptü.
O gün gelecektir, belki yarın, belki yarından da yakın. Şimdi kadınlar beklemediğiniz bi anda gaza gelir ve hayatını, beslenme, sportif aktifliğini düzeltir. * yahu erkekler uzaktan ancak dırdır eder. Kadınlarca sizi kınıyorum. Aaa kendinize bakın, bizi, bedenimizi ve dolabımızı artık bi salın.
Motivasyon amaçlı, dolabı bir beden küçük kıyafetlerle doldurmuş kadındır o.

Her kadının dolabında belki zayıflarım umuduyla alınmış en az bir parça kıyafet vardır.
Daha da kötüsü kilo aldığını kabullenemediğinden dar kıyafet almaya devam eden kadındır. Gerçekten bazı kadınlar sürekli olarak olduklarından bir beden dar giyiniyor. Halbuki kendi bedenini alsa daha zayıf duracak.

Bir de bedeni bulunamayan kıyafeti nasıl olsa zayıflayacağım diyerek almak var. Evet ben değil bir arkadaşım...