kilo almak isteyenlere tavsiyeler

1 /
tavuğu yumurtalayıp pane, baharat, kıtır ekmek ve yumurta ve tekrar paneleyip kızgın yağa atıyorsunuz. onlar ocakta dans ederken yarım ekmeğin arasına gravy sosu boca ediyorsunuz, az biraz da iceberg. pişen tavukları çıkar, yatır kuzu gibi ekmek arası sosun üzerine. oh, mis.

şimdi bu aksiyonu günde 5 kez tekrarla. yanına içecekler free, ne istiyorsan.

15 gün sonra görüşelim. yok, kilo alamadım diyenin tavuğunu ben yerim, hiç dert etmesin.
kilo aldırıcı kullanabilirler tabiki hekim tavsiyesi ile.
kilo almakta zorlanan kişilerde, hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo almanıza yardımcı, özel bitkilerden oluşmuş kilo aldırıcı toz gıda desteğidir. kilo aldırıcı, iştahınızı açarak gıda tüketiminizin artmasına, metabolizma hızınızın dengelenmesine ve almış olduğunuz gıdaların besin değerlerinin en etkili şekilde vücuda alınmasına yönelik bir üründür. ayrıca içerisindeki bitkiler sayesinde kıl kurdu ,tenya vs. gibi kilo almanıza engel olan faktörler varsa da bunların giderilmesine de yardımcı olur.

git
Omega 3, balık yağı tavsiye edilir. Yemeklerden sonra alınması gerekiyor. Omega 3 beyni de beslediği hatta depresyon tedavisinde dahi önerildiği için psikolojik yeme bozukluklarında işe yaramakta.
Kilo almak isteyen beni bulsun. Haftasonları atış yapmak için hedef lazım oluyor.
6000 kilo kalori zıkkımlanıp, günün sonunda 1 gram bile alamayanlar ölmeyi zaten hak etmişlerdir. Inkarcılık olur da, bu kadar olmaz. Su içse yarayacaklara yapılmış büyük bir terbiyesizliktir bu. Ayıptır ayıp.
Metabolizması çalışan var, çalışmayan var.
Yiyemediğiniz için şükredin.

Tüm hayatımı "aslında güzelsin ama" cümlesiyle geçirip aslında güzel görülmediğim, karşı cins bireyler tarafından deyim yerindeyse başkasına itilerek geçirdim. Başkalarının istediği ölçülerde olmadığım ve sürekli tanıdığım tanımadığım insanlardan; ben bir yerde beklerken yolda önümden geçen teyzeden bile "biraz kilo ver" lafını işitmek zorunda kaldığım için uzun süre şişman olduğum için mutlu olmamam gerektiği kanısıyla yaşadım. Bir dönem o kadar kötüleşti ki şişmanların iyi yaşamak şöyle kalsın yaşamayı haketmediğini düşünüyordum. Yine insanların uygun gördüğü kalıplara girip "güzel olmak" ifadesinin sonundaki ama'yı duymak istemediğim için yıllarca aşırı diyetlerle bir alıp bir verip sonra 3-5 alarak sindirim sistemime bağlı tüm organların haşatını çıkardığım için yıllardır gastroenterolojinin yollarını aşındırıyorum.

Yani aynen. Ben bunları yaşadım diye siz şükretmek zorundasınız arkadaşlar. Hepinize kalpler, öpüyorum falan.